Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kradzież
21.02.2014 10:48

Poszukiwania złodziei, którzy okradli bankomat

Złodzieje doprowadzili do wybuchu w jednym z bankomatów w podłódzkim Andrespolu i ukradli z niego gotówkę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Według policji to pierwszy taki przypadek kradzieży na terenie województwa łódzkiego.

Wydarzenia rozegrały się ostatniej nocy na ul. Rokicińskiej w Andrespolu._ Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, dwaj sprawcy doprowadzili do eksplozji, która rozsadziła bankomat. Złodzieje ukradli gotówkę i odjechali w kierunku Kurowic. Cała sytuacja trwała około dwóch minut _ - powiedziała rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.

O kradzieży poinformował policję przypadkowy kierowca. Policjanci ustalają świadków kradzieży; nie ujawniają dokładnie sposobu działania złodziei. _ Policjanci zabezpieczają monitoringi i przeprowadzili oględziny, zabezpieczając ślady kryminalistyczne _ - dodała Kącka.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają inne informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, proszone są o kontakt z KPP Łódź-Wschód pod nr. tel. (44)7196211 lub telefonu zaufania 0800 149 971.

Czytaj więcej w Money.pl
Kradną dla zabawy. Plaga nastoletnich złodzie Jedna trzecia kieszonkowców w Hadze ma mniej niż 16 lat - tak wynika z danych lokalnej policji, do których dotarły holenderskie media. Wielu nastolatków wchodzi w konflikt z prawem za namową kolegów.
Brawurowy napad. Ukradli 54 mln dolarów Dziesięciu uzbrojonych mężczyzn zaatakowało konwój przewożący pieniądze.
Policja odzyskała łup o wartości 200 tys. zł Zaledwie trzy dni złodziej z Sosnowca cieszył się kilkudziesięcioma zabytkowymi kolekcjonerskimi monetami i biżuterią, skradzionymi z jednego z domów w tym mieście. Policji udało się odzyskać cały łup.
Tagi: kradzież, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz