Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poszukiwania zaginionego samolotu będą trwać do skutku

0
Podziel się:

Na wspólnej konferencji prasowej szefowie rządów Malezji i Australii przekonywali, że mimo 4 tygodni bezskutecznych poszukiwań operacja będzie kontynuowana.

Poszukiwania zaginionego samolotu będą trwać do skutku

Premier Malezji Najib Razak przebywa obecnie w australijskim mieście Perth, gdzie mieści się sztab operacyjny poszukujący Boeinga. Tam oznajmił, że zespół będzie pracował, dopóki nie znajdzie samolotu.

Na wspólnej konferencji prasowej szefowie rządów Malezji i Australii przekonywali, że mimo 4 tygodni bezskutecznych poszukiwań operacja będzie kontynuowana. Tony Abbott zwrócił uwagę na zaangażowanie wielu państw. Najib Razak podziękował wszystkim tym krajom. "Zniknięcie maszyny z lotu MH370 nie ma precedensu, podobnie jak bezprecedensowa jest skala jego poszukiwań" - podkreślił.

Boeing 777 linii Malaysia Airlines zaginął 8marca w drodze z Kuala Lumpur do Pekinu. Na jego pokładzie znajdowało się 239 osób. Poszukiwania wraku maszyny prowadzone są w południowej części Oceanu Indyjskiego, 2000 km na zachód od Perth.

Czytaj więcej w Money.pl
Samolot studentów zachwycił USA W zawodach biorą udział słuchacze uczelni technicznych z całego świata o profilach lotniczych.
Rodziny pasażerów domagają się informacji Niektórzy krewni chińskich pasażerów odmawiają zaakceptowania malezyjskiej wersji wydarzeń i oskarżają władze Malezji o ukrywanie informacji.
Obiekty na wodzie. Zaginiony Boeing 777? Przedmioty zlokalizowano około 2700 km na południowy zachód od australijskiego miasta Perth. Zdjęcia zostały zrobione w poniedziałek, a proces ich przetwarzania i analizy trwał dwa dni.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)