Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
napad
28.10.2014 11:01

Poszukiwania zabójcy w Bochni. Jest portret pamięciowy

Mężczyzna jest średniego wzrostu, miał na sobie ciemne ubranie, w tym skórzaną kurtkę. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które będą pomocne w zatrzymaniu sprawcy napadu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Od kilkunastu godzin trwają poszukiwania zabójcy pracownika kantoru z Bochni. Mężczyzna został postrzelony m.in. w klatkę piersiową przed blokiem na osiedlu Niepodległości, gdzie mieszkał. Zmarł w szpitalu.

Napastnik prawdopodobnie skradł mu pieniądze. Ranił także kobietę. Jej życiu i zdrowia nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi dyrektor szpitala w Bochni Jarosław Kycia.

W poszukiwaniach napastnika w wieku od 45 do 50 lat policjantom z Bochni pomagają m.in. ich koledzy z Krakowa, a także pies tropiący. Policjanci sporządzili portret pamięciowy. Mężczyzna jest średniego wzrostu, miał na sobie ciemne ubranie, w tym skórzaną kurtkę. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które będą pomocne w zatrzymaniu sprawcy napadu.

Czytaj więcej w Money.pl
Napad w Bochni. Policja poszukuje sprawcy Napastnik strzelił do mężczyzny i zrabował mu reklamówkę z pieniędzmi. Ofiara zmarła w szpitalu.
Wyciągnął nóż na lotnisku i zaatakował Według świadków sprawca najpierw napadł na sprzedawcę biletów przy jednym z okienek, a potem krzyczał m.in., _ że chce polecieć na Jowisza, lecz nie pozwalają mu wsiąść do samolotu. _
Policja poszukuje zamachowca w Dublinie Eksplozja nastąpiła w niedzielę, godzinę przed północą. Samochód stanął w płomieniach, ale wybuch nie spowodował ani ofiar, ani większych strat.
Tagi: napad, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz