Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wipler
30.10.2013 09:18

Poseł Wipler zatrzymany przez policję. Był agresywny, policja użyła gazu

Nie wiadomo czy Wipler był pod wpływem alkoholu. Jego stan nie pozwalał na badanie alkomatem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Guz/Reporter)

Poseł Przemysław Wipler zaatakował policjantów pod jednym z warszawskich klubów. Polityk był agresywny, podarł mundur jednego z funkcjonariuszy. Policja musiała użyć gazu pieprzowego Wipler został zakuty w kajdanki i przewieziony na komendę. Poseł poinformował na Twitterze, że to on został pobity przez policjantów.
Jako pierwsze informację o zatrzymaniu Wiplera podało Radio RMF FM.

Około godz. 4 nad ranem policjanci otrzymali informację o awanturze przed jednym z klubów przy ul. Mazowieckiej. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn. Kiedy policjanci podjęli interwencję, podszedł do nich trzeci mężczyzna. Jak się później okazało, był to poseł Przemysław Wipler. Z relacji rzecznika stołecznej policji na antenie TVN24 wynika, że poseł zaczął obrażać policjantów, ubliżać im, w końcu szarpać. - _ Jednemu z nich porwał mundur. Funkcjonariusze musieli użyć gazu pieprzowego. Obezwładnili go, zakuli w kajdanki i zawieźli na komendę _ - mówił Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Nie wiadomo czy Wipler był pod wpływem alkoholu. Jego stan nie pozwalał na badanie alkomatem.

Jak podało Radio RMF FM, Wipler obecnie przebywa w szpitalu przy ul. Czerniakowskiej Stowarzyszenie Republikanie, którego szefem jest Wipler, wkrótce wyda oświadczenie ws. incydentu.

Czytaj więcej w Money.pl
Piotr Ikonowicz zatrzymany przez policję Były poseł lewicy i dawny lider PPS zostanie doprowadzony przez policję do zakładu karnego. Ikonowicz został skazany w 2008 roku za 6 miesięcy więzienia.
Dzięki szwedzkim mediom zatrzymali Polaka Piotr Ż. był poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości trzema listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania.
Groził księdzu, że odstrzeli mu kolana Według relacji policji i samego duchownego, mężczyzna wtargnął na teren kancelarii Kościoła Chrystusa Zbawiciela i groził księdzu wikariuszowi atrapą broni.
Tagi: wipler, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz