Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
15.04.2013 06:20

Pościg za Litwinem, który uciekał kradzioną hondą z Niemiec

Policja zatrzymała w Łomży młodego Litwina, który uciekał skradzioną w Niemczech hondą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Policja zatrzymała w Łomży młodego Litwina, który uciekał skradzioną w Niemczech hondą. Ścigany przez policję, uszkodził kilka samochodów. Trzy osoby, w tym dwóch policjantów, trafiły do szpitala - poinformował zespół prasowy podlaskiej policji.

Pościg miał miejsce w niedzielę po południu. Koło Konarzyc, na drodze Ostrów Mazowiecka - Łomża kierowca hondy crv nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Udało mu się dojechać do Łomży. Tam na alei Legionów auto uderzyło w radiowóz, spychając go na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do lekkiej stłuczki z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

Ścigany przez inny radiowóz kierowca uderzył następnie w tył skody, która wyjechała z bocznej ulicy i doprowadził do kolizji z autem policyjnym, a te w rezultacie uderzyło w słup. Stamtąd kierowca hondy próbował uciec na własnych nogach, ale szybko został złapany i obezwładniony.

Okazał się nim 21-letni Litwin. Kradzież auta, którym uciekał, w niedzielę rano została zgłoszona w Niemczech.

Na obserwację do szpitala trafili dwaj policjanci z uszkodzonego radiowozu i 26-letni kierowca skody, którzy w kolizjach doznali obrażeń.

W tym samym czasie podlaska policja zatrzymała także hondę crv, na trasie Barszcze - Rajgród niedaleko Grajewa. Samochodem również kierował Litwin, tym razem 47-letni. Okazało się, że także to auto było kradzione w Niemczech.

Czytaj więcej w Money.pl
Wpadł podejrzany o napady na jubilerów Mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz kilkoma listami gończymi, zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego.
Mają nowy sposób kradzieży "na wnuczka" Tylko w ciągu ostatnich dni dwie starsze osoby w ten sposób straciły po kilkanaście tysięcy złotych.
Policjanci go porwali i ukradli diamenty Nadal nie udało się ustalić miejsca, w którym złodzieje ukryli 20 skradzionych Afrykańczykowi diamentów.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz