Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
portugalia
05.06.2012 13:34

Portugalia - fiskus - kontrole drogowe

Portugalscy kierowcy muszą się mieć na baczności. Od niedawna policjantom drogówki podczas kontroli drogowych towarzyszą urzędnicy fiskusa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bicycle Bob/CC/Flickr)

- _ Policjanci anonimowo to potwierdzają. Coraz częściej kontrolerzy z fiskusa biorą udział w operacjach STOP, czyli zakrojonych na szeroką skalę akcjach kontroli pojazdów i kierowców _- donosi IAR.

Gdy policjant bada trzeźwość prowadzącego i stan techniczny samochodu, przedstawiciel urzędu skarbowego sprawdza historię podatkową kontrolowanej osoby. Jeśli kierowca ma zaległości wobec fiskusa, musi się liczyć z tym, że jego auto zostanie zatrzymane przez policję. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami - zapewniają portugalscy policjanci i dodają, że wspólnym patrolom udało się już trafić na kilkoro dłużników.

Czytaj więcej w Money.pl
Dobre wiadomości ze strefy euro. Są pieniądze Walcząca z kryzysem Portugalia otrzyma kolejną transzę międzynarodowej pożyczki. W sumie Lizbona ma dostać 78 miliardów.
Kraj w kryzysie w końcu z pozytywną oceną Przedstawiciele UE i MFW pozytywnie ocenili politykę naprawy finansów państwa prowadzoną przez portugalski rząd Pedra Passosa Coelho.
Zobacz, gdzie przez strajki odwołano 500 lotów Częściowy strajk kontrolerów lotniczych wywołał w czwartek zakłócenia na lotniskach w Portugalii. Strajk ma być kontynuowany w piątek i dotknie w ciągu obu dni około 500 lotów.
Tagi: portugalia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz