Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Porozumienie w sprawie Ukrainy. Rosja dotrzyma słowa?

0
Podziel się:

Barack Obama wyraził wątpliwości czy Moskwa dotrzyma swoich zobowiązań w sprawie rozładowania napięcia we wschodniej Ukrainie.

Barack Obama
Barack Obama (willwhitedc/CC/Flickr)

Prezydent USA podkreślił, że Zachód musi mieć w zanadrzu sankcje wobec Rosji.

Barack Obama wyraził nadzieję, że za deklaracjami w sprawie uspokojenia sytuacji we wschodniej Ukrainie pójdą czyny. _ - Pytanie brzmi czy Rosjanie użyją swoich wpływów, jakie do tej pory wykorzystywali do destabilizacji, w pozytywny sposób co doprowadzi do wolnych wyborów, decentralizacji i ustabilizowania gospodarki _ - mówił.

Obama dodał, że dotychczasowe działania Rosji nie dają pewności, że władze tego kraju dotrzymają zobowiązań. Zastrzegł, że Zachód powinien być przygotowany na kontynuowanie przez Moskwę dotychczasowej polityki.

Czytaj więcej w Money.pl
Stanisław Ciosek: Rosyjska awantura potrwa lata Sankcje nie zatrzymają Putina. Ukraina to pretekst do realizacji prawdziwego celu - ujawnia Money.pl były ambasador RP w Moskwie.
"Rosja powinna się odciąć od separatystów" Niemiecki minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier zaapelował dzisiaj do Rosji, aby odcięła się od działań podejmowanych na wschodzie Ukrainy przez separatystów.
Ekonomiści: konflikt na Ukrainie uderzy w... Zarządzający funduszami inwestycyjnymi przewidują, że konflikt na wschodzie Europy będzie miał poważne konsekwencje gospodarcze, zwłaszcza dla Rosji.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)