Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ponad tonę kokainy skonfiskowano na paryskim lotnisku

0
Podziel się

Próbę przemytu odkryto w samolocie Air France, który przyleciał do Paryża z Caracas, stolicy Wenezueli.

Ponad tonę kokainy skonfiskowano na paryskim lotnisku
(Zxc/pd/wikimedia)
bEqnzwkB

Próbę przemytu odkryto w samolocie Air France, który przyleciał do Paryża z Caracas, stolicy Wenezueli - poinformowały francuskie władze.

Narkotyki schowane w 30 walizkach znaleziono 11 września, ale poinformowano o tym dopiero w sobotę. Czarnorynkową wartość skonfiskowanych narkotyków, które najprawdopodobniej były przeznaczone do sprzedaży we Francji, oceniono na 200 mln euro.

Minister spraw wewnętrznych Manuel Valls oświadczył, że aresztowano 6 osób, które oskarżono o członkostwo w międzynarodowej organizacji przemytniczej.Valls dodał, że była największa ilość narkotyków, jaką kiedykolwiek skonfiskowano w rejonie Paryża.

bEqnzwkD
Czytaj więcej w Money.pl
Gorąca noc w Paryżu. Petardy i gaz łzawiący Kilkudziesięciu młodych ludzi zgromadziło się pod komisariatem w Trappes i obrzucało stróży prawa petardami. Władze rozmieściły oddziały prewencji, w odwodach stało 20 furgonów policyjnych i oddział uzbrojony w gaz łzawiący.
Zamieszki w Paryżu. Zatrzymano setki osób Do gwałtownych starć przeciwników małżeństw homoseksualnych z policją doszło na placu Inwalidów, w centrum Paryża.
bEqnzwle
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)