Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
17.10.2011 13:21

Polski kierowca zamordowany. Kolega znalazł ciało

Zwłoki polskiego kierowcy tira z raną głowy znaleziono w jego ciężarówce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(andrewmedina/iStockphoto)

Zwłoki polskiego kierowcy tira z raną głowy znaleziono w jego ciężarówce w porcie w Wenecji, gdzie cumują promy odpływające do Grecji - podała w poniedziałek Ansa. Trwa dochodzenie w sprawie zabójstwa. Sprawą zajmuje się polski konsulat z Mediolanu.

Według włoskiej agencji prasowej mężczyznę w zalanej krwią kabinie znalazł jego kolega, który miał z nim wyruszyć w drogę wczoraj wieczorem. To on również wezwał policję.

Czynności w sprawie zabójstwa prowadzą włoska Gwardia Finansowa, policja i karabinierzy.

Polski konsulat z Mediolanu, który zajmuje się tą sprawą, poinformował, że jest w kontakcie z firmą, w której pracował kierowca i z włoską policją. Na razie placówka RP nie zna żadnych innych szczegółów.

Czytaj więcej o Wenecji
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t155165.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/podatek;od;turystow;ma;pomoc;wenecji;ale;zyjacy;z;turystyki;go;nie;chca,180,0,896436.html) Wenecja złupi turystów. Kto protestuje? Władze Wenecji wprowadzają podatek od pobytu turystycznego w mieście w wysokości od trzech centów wliczonych w cenę miejsca kempingowego do pięciu euro w cenie pokoju w hotelu pięciogwiazdkowym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/185/t89785.jpg ) ] (http://wczasy.money.pl/wiadomosci/artykul/w;tramwajach;w;wenecji;osobne;wejscia;dla;miejscowych;i;turystow,5,0,880645.html) Segregacja we włoskich tramwajach Eksperyment postanowiono wprowadzić w związku z rekordowym napływem gości z całego świata.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz