Notowania

jacek pilch
05.08.2011 11:53

Politycy PJN chcą rozmawiać z wyborcami na Facebooku i Twitterze

Zamiast billboardów chce w kampanii rozmawiać z wyborcami w sieci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

PJN zamiast billboardów chce w kampanii rozmawiać z wyborcami, także przez internet. Dlatego na swej stronie uruchomiła akcję _ Zapytaj PJN _. Co tydzień publikowane jest nagranie, na którym politycy PJN odpowiadają na pytania zadane im za pośrednictwem Facebooka czy Twittera.

Na zdjęciu szef PJN Paweł Kowal

_ - Chodzi o to, by każdy mógł zadać politykowi pytanie i otrzymać na nie odpowiedź _ - tłumaczy rzecznik klubu PJN Jacek Pilch.

Według niego, liderzy partyjni często _ żyją w oderwaniu od rzeczywistości, od wyborców, przekazując nam tylko swoje billboardy _. _ Natomiast my chcemy realnego kontaktu, realnej rozmowy _ - podkreślił.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t124018.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/tusk;i;kaczynski;wyladuja;w;wiezieniu;jesli;uda;sie;dutkiewiczowi;,61,0,886333.html)Paweł Szygulski pyta o przyszłość partii politycznych
W ramach akcji _ Zapytaj PJN _ internauci mogą zadawać pytania za pośrednictwem Facebooka, Twittera czy maila. Raz w tygodniu publikowane jest nagranie wideo, w którym polityk odpowiada na zadane pytania. _ Jest to rodzaj wywiadu na odległość, który z liderami PJN przeprowadzają internauci _ - napisano na stronie partii www.stronapjn.pl. Wywiady mają też przybliżyć program i cele partii - napisano.

Pierwszym odpytywanym przez internautów przedstawicielem ugrupowania był prezes PJN Paweł Kowal. Wywiad można obejrzeć pod adresem http://www.youtube.com/embed/HLCZFeOVo7I

Do 8 sierpnia pytania można zadawać wiceszefowej klubu PJN Elżbiecie Jakubiak. Wywiad z posłanką znajdzie się na stronie ugrupowania 10 sierpnia.

Więcej o wyborach parlamentarnych czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/67/t153923.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;tusk;musi;odejsc;z;polityki,2,0,886530.html) Kaczyński: Wszystko byłoby inaczej... Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że premier Donald Tusk zrzuca z siebie odpowiedzialność.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/203/t103371.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;zdecydowal;bedziemy;glosowac;9;pazdziernika,33,0,886049.html) Komorowski zdecydował, kiedy będziemy głosować Wybory będą jednodniowe. Prezydent żałuje, że nie uda się ich przeprowadzić w formie dwudniowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t153967.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tomasz;nalecz;jednomandatowe;okregi;wyborcze;nie;zmienia;ukladu;sil,71,0,886087.html) Szansa, żeby zmienić Sejm. To eksperyment Doradca prezydenta Tomasz Nałęcz zwrócił uwagę, że nowy tryb wybierania senatorów pokaże, czy Polacy są gotowi obdarzyć zaufaniem osoby niezwiązane z partiami politycznymi.
Tagi: jacek pilch, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz