Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policjant zatrzymany za molestowanie nastolatka

0
Podziel się:

Funkcjonariusz miał opiekować się chłopcem jako kurator sądowy.

Policjant zatrzymany za molestowanie nastolatka
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Do zatrzymania doszło w Nakle nad Notecią koło Bydgoszczy. Funkcjonariusz miał opiekować się chłopcem jako kurator sądowy.

_ - Funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali 46-latka, który w związku z wykonywaniem obowiązków społecznego kuratora sądowego miał dopuścić się czynności seksualnej z małoletnim. W Prokuraturze Rejonowej w Mogilnie podejrzany usłyszał zarzuty czynów, których się dopuścił _ - poinformował nadkom. Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Zatrzymany policjant jest na co dzień funkcjonariuszem komendy powiatowej w Nakle nad Notecią koło Bydgoszczy. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z dowodów świadczących przeciwko niemu były dwuznaczne sms-y, które wysyłał do nastolatka.

Gdy podejrzewany o molestowanie funkcjonariusz dowiedział się, że sprawa się wydała, natychmiast złożył rezygnację z funkcji kuratora sądowego i złożył raport o zwolnienie z policji. Decyzją przełożonych został jednak natychmiast zawieszony w czynnościach służbowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Ukradli biżuterię za kilkaset tysięcy. Ale wpadli Łupem sprawców padł towar o wartości kilkuset tysięcy złotych. Grozi im do 12 lat więzienia.
Ta ustawa sparaliżuje pracę policji? Biuro legislacyjne Senatu uzasadniało, że podobny zapis obowiązuje już w przypadku straży miejskich i gminnych.
Nowy sposób na ściganie złodziei? Nie może być tak, że niektóre przestępstwa nie są ścigane ze względu na "niską szkodliwość społeczną czynu".
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)