Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policjanci zatrzymali pseudokibiców za udział w ustawce

0
Podziel się:

Do bójki między kibicami klubów Stali Bielsko-Biała i Czarni-Góral Żywiec doszło na Żywiecczyźnie. Uczestniczyło w niej około 100 osób. To było w 2009 roku.

Policjanci zatrzymali pseudokibiców za udział w ustawce
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEUcTpzF

Policjanci zatrzymali siedmiu pseudokibiców z Bielska-Białej i Żywca, którzy uczestniczyli latem 2009 r. w tzw. ustawce - poinformowały służby prasowe komendy wojewódzkiej policji w Katowicach.

Do bójki między kibicami klubów Stali Bielsko-Biała i Czarni-Góral Żywiec doszło na Żywiecczyźnie. Uczestniczyło w niej około 100 osób. Pierwsi z nich zostali zatrzymani podczas wspólnej akcji policjantów z Katowic i Żywca, a także oficerów CBŚ.

Siedmiu pseudokibiców w wieku od 23 do 29 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce. Grożą za to 3 lata więzienia. Pięciu z nich przyznało się do winy i dobrowolnie poddało karze 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Wobec pozostałych dwóch prokurator zastosował dozór policyjny.

bEUcTpzH
Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/32/m213792.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pseudokibice;wpadli;odpowiedza;za;ustawke,116,0,1188468.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Pseudokibice wpadli. Odpowiedzą za ustawkę 15 pseudokibiców Zagłębia Sosnowiec i Korony Kielce odpowie za udział w tzw. ustawce sprzed ponad czterech latach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/171/m240555.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wladyslaw;serafin;przesluchany;jako;sprawca,88,0,1263960.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Znany polityk PSL przesłuchany przez policję Szef Krajowego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych, został przesłuchany w jednej z warszawskich komend.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/m196709.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzaly;podczas;policyjnej;akcji;w;centrum;krakowa,248,0,1263864.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Strzały w centrum Krakowa. Co się dzieje? Funkcjonariusze zatrzymywali podejrzewanych do jednej z prowadzonych spraw. Strzały padły na ulicy Wielopole.
[ ( http://static1.iwoman.pl/i/art/3/h212483.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/naluzie/inews/oszust;podszywal;sie;pod;szefa,249,0,1262841.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Oszust podszywał się pod szefa Oszust internetowy wysyłanych do pracowników różnych firm e-maile, w których podszywał się pod ich szefa.
bEUcTpAi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)