Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Policja zlikwidowała ogromną fabryka narkotyków

0
Podziel się:

Fabryka znajdowała się w powiecie nowodworskim. - Tak wyposażonej fabryki w kraju jeszcze nie zlikwidowano - oceni rzecznik KSP Mariusz Mrozekł.

Policja zlikwidowała ogromną fabryka narkotyków
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Największą w kraju fabrykę amfetaminy zlikwidowali pod Warszawą stołeczni policjanci. Zatrzymano 2 osoby, które mogły wprowadzić już na rynek pół tony tego narkotyku - powiedział rzecznik KSP Mariusz Mrozek.

_ - Zabezpieczyliśmy tysiąc litrów BMK półproduktu z którego można by było otrzymać 700 kg gotowego narkotyku, 20 kg gotowej amfetaminy przygotowanej do wprowadzenia na rynek. Zatrzymaliśmy dwóch mężczyzn produkujących narkotyk _ - powiedział Mrozek.

Jak dodał fabryka znajdowała się w powiecie nowodworskim. _ - Tak wyposażonej fabryki w kraju jeszcze nie zlikwidowano _ - ocenił.

Czytaj więcej w Money.pl
Słynny król narkotykowy w rękach policji Guzman został zatrzymany w kurorcie Mazatlan, w północno-wschodnim Meksyku w ramach wielkiej operacji prowadzonej przez amerykańską agencję antynarkotykową DEA.
Aresztowani za handel dopalaczami Policjanci ze Skwierzyny (Lubuskie) zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 50 lat podejrzanych o handel dopalaczami. Dzisiaj obaj zostali tymczasowo aresztowani.
Kajak pełen narkotyków? Udaremniono przemyt Australijska policja poinformowała o przechwyceniu blisko 200 kilogramów metamfetaminy, którą usiłowano przemycić z Chin w ładunku kajaków.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)