Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała podejrzewanego o napad na księdza

0
Podziel się:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem przy budynkach należących do sióstr zakonnych w Suchedniowie. Pobity ksiądz nadal jest nieprzytomny.

Policja zatrzymała podejrzewanego o napad na księdza
(East News)
bESvWFMB

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu skarżyskiego, podejrzewanego o brutalną napaść na księdza - poinformował podkom. Grzegorz Dudek z komendy wojewódzkiej policji w Kielcach. Pobity ksiądz nadal jest nieprzytomny.

_ - Podejrzewany 23-latek wstępnie przyznał się do winy, przypuszczamy jednak, że nie działał sam _ - powiedział Dudek. Zaznaczył, że z obrażeń, jakie odniósł duchowny, wynika, że napaść była niezwykle brutalna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem przy budynkach należących do sióstr zakonnych w Suchedniowie (Świętokrzyskie). 50-letni ksiądz został znaleziony w poniedziałek ok. godz. 20. _ Duchowny cały czas jest nieprzytomny, dlatego nadal nie możemy go przesłuchać _ - wyjaśnił Dudek.

bESvWFMD

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że duchowny mógł nakryć włamywaczy na gorącym uczynku i dlatego został dotkliwie pobity. Ustalono, że z budynków zginęły dwa rowery.

_ - W dalszym ciągu apelujemy o pomoc wszystkich, którzy mogą nam pomóc w ustaleniu szczegółów zdarzenia _ - zaznaczył Dudek.

Czytaj więcej w Money.pl
Z widłami na pracowników baru z kebabem Ofiary doznały obrażeń, przede wszystkim twarzy; jeden z napadniętych miał także rany kłute klatki piersiowej.
Odcięli mu dłoń. Poszukuje ich policja Mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem. Odcięto mu prawą dłoń i trzy palce u lewej ręki.
Sprawcy napadów na kobiety zatrzymani Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu od pewnego czasu pracowali nad sprawami czterech rozbojów.
bESvWFNe
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)