Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała podejrzanego o napaść na Leszka Millera

0
Podziel się:

Wczoraj lider SLD został zaatakowany w Sieradzu przez mężczyznę, który uderzył go w tył głowy torbą foliową wypełnioną cuchnącym białym płynem.

Policja zatrzymała podejrzanego o napaść na Leszka Millera
(filo/iStockphoto)
bECLkhCd

Sieradzka policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o dokonanie wczoraj napaści na lidera SLD, Leszka Millera. Mężczyzna próbował uciec policjantom. Przesłuchanie zatrzymanego ma się odbyć dziś lub jutro.

Wczoraj lider SLD został zaatakowany w Sieradzu przez mężczyznę, który uderzył go w tył głowy torbą foliową wypełnioną cuchnącym białym płynem. Ubranie byłego premiera zostało zniszczone. Jemu samemu nic poważnego się nie stało.

Po ataku na Leszka Millera premier Donald Tusk zapewnił, że lider SLD może liczyć na ochronę Biura Ochrony Rządu - jeśli się o nią zwróci.

bECLkhCf
Czytaj więcej w Money.pl
Groźny pedofil zatrzymany w Krakowie Tomasz P. sam nagrał moment jak moletuje pasierbicę. Wpadł w trakcie rutynowej kontroli.
Zarzuty dla mężczyzn, którzy byli agresywni wobec policjantów Po zatrzymaniu samochodu mężczyźni wciąż byli agresywni, jeden z nich kopał radiowóz. Okazało się, że wszyscy oprócz kierowcy byli pijani.
Po 34 godzinach zatrzymali uciekiniera Mężczyzna uciekł ze spacerniaka w sobotę około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy.
bECLkhCG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)