Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę PKS-u

Informację o tym, że kierowca jednego z rejsowych autobusów PKS-u wyruszającego z Żar może być nietrzeźwy otrzymała policja z Zielonej Góry. Przekazał ją telefonicznie anonimowy rozmówca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Około 0,8 promila alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu PKS, którego dzisiaj rano zatrzymali policjanci z Żar (Lubuskie). Mężczyzna jechał do Zielonej Góry, na pokładzie miał 17 pasażerów - poinformował Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Jak dodał Maludy, informację o tym, że kierowca jednego z rejsowych autobusów PKS-u wyruszającego z Żar może być nietrzeźwy otrzymała policja z Zielonej Góry. Przekazał ją telefonicznie anonimowy rozmówca.

_ - Wysłany patrol zatrzymał wskazany autobus na ul. Zielonogórskiej w Żarach. Badanie kierowcy wykazało, że prowadził pojazd mając ok. 0,8 promila alkoholu w organizmie _ - powiedział Maludy.

O tym fakcie policja powiadomiła przewoźnika. Na miejsce przyjechał drugi kierowca, który zastąpił zatrzymanego mężczyznę. Ten usłyszy zarzuty po wytrzeźwieniu.

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca wjechał w rowerzystów Do wypadku doszło przed godz. 16. 22-letni kierowca podczas wyprzedzania grupy rowerzystów zjechał na lewą stronę ulicy i wjechał w jadącą z przeciwka parę rowerzystów.
Zatrzymali pijanego maszynistę pociągu Maszyniście został przedstawiony zarzut kierowania pociągiem w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
Pijany burmistrz na rowerze. Jest rezygnacja W pobliżu pl. Zamkowego został zatrzymany mężczyzna na rowerze będący pod wpływem alkoholu.
Tagi: kary dla pijanych kierowców, policja, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz