Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja zatrzymała kiboli Lecha i Legii

0
Podziel się:

Zatrzymano 21 chuliganów, którzy tydzień temu brali udział w burdach w Bydgoszczy.

Policja zatrzymała kiboli Lecha i Legii
(PAP/Leszek Szymański)

Zatrzymano 21 chuliganów, którzy tydzień temu brali udział w burdach w Bydgoszczy - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik Komendanta Głównego, Mariusz Sokołowski.

Na zdjęciu kibice Legii Warszawa pod stadionem podczas meczu polskiej ekstraklasy piłkarskiej z Koroną Kielce

Policja zapowiada kolejne zatrzymania w sprawie awantury podczas finału piłkarskiego Pucharu Polski. Mariusz Sokołowski poinformował, że zatrzymani pochodzą z Warszawy i Poznania.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA POLICJI:

Zdaniem Mariusza Sokołowskiego, wśród zatrzymanych są osoby, które zachowywały się najbardziej agresywnie, w tym chuligana, który zaatakował dziennikarkę na stadionie w Bydgoszczy.

POSŁUCHAJ MARIUSZA SOKOŁOWSKIEGO:

Mariusz Sokołowski dodał, że policja pracuje dalej nad identyfikacją kolejnych osób, które są odpowiedzialne za zamieszki na stadionie w Bydgoszczy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t138864.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/namierzyli;juz;stadionowych;bandytow,220,0,825564.html) Namierzyli już stadionowych bandytów Policjanci zidentyfikowali kilkadziesiąt osób, które brały udział w zamieszkach na stadionie w Bydgoszczy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t130695.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;popiera;seremeta;w;sprawie;kiboli,234,0,825578.html) PiS popiera Seremeta w sprawie kiboli Prokurator Generalny powiedział, że zakrywanie twarzy na stadionach powinno być karane, a organizatorzy meczów powinni być współodpowiedzialni za burdy na stadionach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/201/t85449.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tusk;musimy;zamykac;stadiony,80,0,824656.html) Tusk: Musimy zamykać stadiony - _ Dotychczasowe metody zawiodły, dlatego musimy, jako państwo stosować metody bardziej zdecydowane _ - tłumaczy premier.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)