Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja: Zakaz stadionowy na całą jesień

0
Podziel się:

Mecze Ekstraklasy w rundzie jesiennej bez kibiców gości? Chce tego Komendant Główny Policji, Krzysztof Matejuk.

Policja: Zakaz stadionowy na całą jesień
(wonker/CC/Flickr)

Mecze Ekstraklasy w rundzie jesiennej bez kibiców gości? Chce tego Komendant Główny Policji, Krzysztof Matejuk. Wystąpił już do członów zarządu PZPN i prezesa ekstraklasy z prośbą o zgodę na zakaz wpuszczania kibiców przyjezdnej drużyny na stadiony.

Wprowadzenia przepisu domagali się prezesi klubów podczas spotkania z policją i ministrem spraw wewnętrznych i administracji - zaznacza Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI PRZEDSTAWICIELA POLICJI:

Dzięki wprowadzeniu zakazu funkcjonariusze zamiast eskortować przyjezdnych kibiców, mają pilnować porządku na stadionach. Jak dodaje Mariusz Sokołowski, nie wiadomo jak długo zakaz może potrwać.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARIUSZA SOKOŁOWSKIEGO:

Zakaz wstępu kibiców przyjezdnej drużyny na stadiony ma obowiązywać w rozgrywkach Ekstraklasy, oraz Pierwszej i Drugiej Ligi. Ostateczna decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej ma być znana pojutrze. W maju Związek i Ekstraklasa zgodziły się na podobną propozycje Policji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t74770.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kolejne;mecze;przy;pustych;trybunach,140,0,828044.html) Kolejne mecze przy pustych trybunach Komendant dolnośląskiej policji złożył do wojewody wnioski o zamknięcie ze względów bezpieczeństwa stadionów Śląska Wrocław i KGHM Zagłębia Lubin
[ ( http://static1.money.pl/i/h/241/t75505.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policjanci;na;stadionach;jako;obserwatorzy,45,0,827437.html) Policjanci na stadionach jako obserwatorzy Policjanci wrócą na stadiony w mundurach i po cywilnemu. Za bezpieczeństwo nadal odpowiedzialny będzie organizator.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t139062.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/poslowie;pytaja;o;bezpieczenstwo;stadionow,87,0,827223.html) Posłowie pytają o bezpieczeństwo stadionów Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna poinformował, że posłowie wysłuchają informacji bieżącej na temat bezpieczeństwa na stadionach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)