Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja z Elbląga rozbiła grupę handlującą narkotykami

0
Podziel się

Wszyscy zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani, grozi im do 10 lat więzienia. Policja określa sprawę jako rozwojową.

Policja z Elbląga rozbiła grupę handlującą narkotykami
(Reporter)
bEiUOFpN

Policjanci Centralnego Biura Śledczego rozbili w Elblągu grupę handlującą narkotykami i tym samym zlikwidowali jeden ze szlaków dostawy narkotyków - poinformowała Izabela Niedźwiedzka-Pardela z biura prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

W związku z tą sprawą zatrzymano czterech mężczyzn, którzy zajmowali się obrotem znacznymi ilościami narkotyków. Zdaniem policji była to główna grupa narkotykowa w Elblągu, która zorganizowała też szlak dostawy narkotyków do tego miasta. Policja nie udziela informacji nt. tego, skąd pochodziły narkotyki.

_ W mieszkaniu i piwnicy jednego z podejrzanych policjanci zabezpieczyli 1,7 kg narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł. Podejrzanym zarzuca się obrót 25 kg marihuany i amfetaminy _ - dodała policjantka.

bEiUOFpP

Niedźwiedzka-Pardela podała, że czterech mężczyzn zatrzymano na terenie Elbląga i określiła ich jako _ kluczowych członków grupy _. Podała, że inny z gangsterów został zatrzymany już w styczniu, w jego mieszkaniu znaleziono 1 kg amfetaminy. Zdaniem policji zatrzymania te zlikwidowały jeden ze szlaków dostawy narkotyków nie tylko na lokalny rynek, ale i w Polsce.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani, grozi im do 10 lat więzienia. Policja określa sprawę jako _ rozwojową _.

Czytaj więcej w Money.pl
Policjanci przejęli mobilną fabrykę amfetaminy Fabryka mogła wytwarzać 2 kg narkotyku w ciągu doby. Na miejscu zatrzymano dwie osoby.
Policja przejęła 7 kg narkotyków Pierwszy z mężczyzn, 43-letni mieszkaniec śródmieścia Bytomia, został zatrzymany w miniony czwartek wieczorem.
Festiwal Mayday. 19 osób zatrzymanych za narkotyki Dziewiętnaście osób zostało zatrzymanych przez policję podczas festiwalu muzyki elektronicznej Mayday w Katowicach za posiadanie narkotyków. Znaleziono przy nich pojedyncze porcje marihuany, amfetaminy i ecstasy - na własny użytek.
bEiUOFqq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)