Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja w Polsce. Młody mężczyzna postrzelony podczas interwencji

0
Podziel się

Z ranami postrzałowymi łydki i uda trafił do szpitala 21-latek, postrzelony przez zabrzańskiego policjanta.

Policja w Polsce. Młody mężczyzna postrzelony podczas interwencji
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bDHRljVh

Z ranami postrzałowymi łydki i uda trafił do szpitala 21-latek, postrzelony przez zabrzańskiego policjanta. Chwilę wcześniej razem z dwoma kompanami mężczyzna napadł na jedno z mieszkań. Uciekając zaatakował interweniujących funkcjonariuszy - podała policja.

Wczoraj wieczorem trzech zamaskowanych napastników wtargnęło do mieszkania należącego do 37-letniego mężczyzny. Jeden po wejściu do mieszkania uderzył właściciela w twarz, po czym zaczął mu grozić.

Gdy napastnicy wychodzili z mieszkania, zauważyli ich policyjni wywiadowcy. Jak relacjonowała policja, przestępcy zaatakowali funkcjonariuszy bijąc ich i kopiąc. Jeden z funkcjonariuszy oddał dwa strzały w kierunku jednego z bandytów.

bDHRljVj

Postrzelony próbował uciec, jednak szybko został schwytany przez wezwane na pomoc dodatkowe patrole. 21-latek z ranami łydki oraz uda został przewieziony do szpitala. Na miejscu zatrzymano też jego 25-letniego kolegę.

Policjanci szukają trzeciego ze sprawców i ustalają okoliczności najścia na mieszkanie. Za czynną napaść na policjantów zatrzymanym może grozić do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Zatrzymano sprawcę napadów na banki 50-letniemu mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.
Napadli na policjantów. Chcieli zabrać broń Rannych zostało dwóch policjantów.
Zastrzelił 5 osób i popełnił samobójstwo Wśród zabitych jest dwoje dzieci. Okoliczności tragedii nie są jeszcze w pełni znane. Wiadomo, że napastnik sterroryzował grupę osób i zabarykadował się z nimi w jednym z domów.
bDHRljVK
Źródło:
KOMENTARZE
(0)