Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja ujawniła portret pamięciowy sprawcy rozboju

0
Podziel się:

Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że poszukiwany mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w uniform przypominający mundur policyjny.

Policja ujawniła portret pamięciowy sprawcy rozboju
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Warszawska policja sporządziła i upubliczniła portret pamięciowy jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło wczoraj wieczorem w salonie gier na terenie dzielnicy Ursynów - poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.

_ Mężczyzna wszedł do salonu gier pod pretekstem kontroli legalności prowadzonej działalności. Następnie napastnik zaatakował pracownika, a do pomieszczenia weszli jego wspólnicy, którzy zabrali trzy automaty do gry _ - powiedziała policjantka. Biegły z zakresu kryminalistyki, na podstawie zeznań świadków, sporządził portret pamięciowy sprawcy, który w sobotę został opublikowany na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji - www.policja.waw.pl.

Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynika, że poszukiwany mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w uniform przypominający mundur policyjny lub służby celnej. Ma około 40 lat, 190 cm wzrostu i tęgą budowę ciała.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego rozboju, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603-19-78 lub z najbliższą jednostką policji pod alarmowym numerem telefonu 997. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres - mokotow@policja.waw.pl.

_ Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia _ - zaapelowała Jurkiewicz. Ze względów na dobro prowadzonego postępowania, na tym etapie policja nie ujawnia innych szczegółów sprawy. Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Napadli na policjantów. Chcieli zabrać broń Rannych zostało dwóch policjantów.
Zastrzelił 5 osób i popełnił samobójstwo Wśród zabitych jest dwoje dzieci. Okoliczności tragedii nie są jeszcze w pełni znane. Wiadomo, że napastnik sterroryzował grupę osób i zabarykadował się z nimi w jednym z domów.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)