Notowania

policja
17.02.2013 09:51

Policja szuka sprawców brutalnego napadu na 29-latka

Mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem. Odcięto mu prawą dłoń i trzy palce u lewej ręki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Policja szuka sprawców nocnego napadu na 29-letniego mieszkańca Żyrardowa (Mazowieckie). Mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem. Odcięto mu prawą dłoń i trzy palce u lewej ręki.

Jak poinformował January Majewski z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, do zdarzenia doszło po północy w okolicach dyskoteki w Żyrardowie. Mężczyzna został zaatakowany przez trzech sprawców. Policja apeluje do wszystkich świadków tego zdarzenia o pomoc w ustaleniu tożsamości napastników.

Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala w Grodzisku Mazowieckim, a następnie przetransportowany do Warszawy. Lekarze starają się uratować mu dłoń i palce. Według Majewskiego niewykluczone, że 29-latek trafi do specjalistycznej placówki, gdzie przeprowadzane są tego typu skomplikowane operacje.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie, analizowany będzie monitoring.

Czytaj więcej w Money.pl
Dwaj bracia podejrzani o napady na jubilerów Do 12 lat więzienia grozi dwóm braciom w wieku 47 i 38 lat podejrzanym o napady na jubilerów w Skierniewicach i Łowiczu.
Napadli na kantor, dzisiaj ujęła ich policja Obaj trafili do aresztu. Za rozbój z bronią w ręku grożą im kary do 15 lat więzienia - powiedziała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.
Transwestyta napadł na sklep monopolowy Mężczyzna został schwytany między innymi dzięki wyjątkowemu rysopisowi.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz