Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
22.10.2013 11:01

Policja rozbiła gang Rumunów. Grozili śmiercią

Walka toczyła się o wpływy żebraczych gangów z Rumunii w Dębicy i Rzeszowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Podczas takiego zdarzenia policja zatrzymała na rzeszowskim osiedlu Baranówka sześciu Rumunów.

Uzbrojeni w maczety i pałki mężczyźni przyjechali do Rzeszowa by zastraszyć swoich rodaków, uprawiających ten proceder w ramach innej, zorganizowanej grupy .

_ - Rumuni grozili śmiercią swoim rodakom i ich rodzinom. Sześciu agresywnych mężczyzn policja zatrzymała na miejscu _- powiedział Radiu Rzeszów rzecznik Podkarpackiej Policji komisarz Paweł Międlar

Cała ósemka jest już w policyjnym areszcie. Dochodzenie w tej sprawie - pod nadzorem prokuratury prowadzą kryminalni z tego miasta i z Rzeszowa . Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 12-tu lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja zabezpieczyła niewybuchy Komenda Główna Policji zabezpieczyła 145 pocisków artyleryjskich, granatów i min z okresu II wojny światowej. Najprawdopodobniej miały posłużyć przestępcom za źródło materiałów wybuchowych.
Napad na rodzinę romskiej nastolatki Sprawa rodziny Dibranich rozpoczęła się w chwili, gdy francuskie MSW odrzuciło ich wniosek o azyl, co wiązało się automatycznie z opuszczeniem terytorium Francji.
Groził księdzu, że odstrzeli mu kolana Według relacji policji i samego duchownego, mężczyzna wtargnął na teren kancelarii Kościoła Chrystusa Zbawiciela i groził księdzu wikariuszowi atrapą broni.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz