Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
03.12.2011 09:03

Policja rozbiła gang kasiarzy. Okradali sklepy

Stołeczna policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się kradzieżami sejfów z centrów handlowo-usługowych na terenie Warszawy i okolic.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Stołeczna policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się kradzieżami sejfów z centrów handlowo-usługowych na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w momencie, gdy próbowali wynieść sejf ze sklepu na Woli.

Jak wynika z policyjnych ustaleń do włamań na terenie centrów handlowo-usługowych w stolicy oraz w okolicy Pruszkowa i Piaseczna dochodziło od kilku miesięcy.

_ - Sprawcy działali pod osłoną nocy. Wybierali zwykle duże placówki. Zawsze dokładnie wiedzieli, gdzie usytuowany jest sejf. Jeśli przymocowany był do podłoża, wyrywali go i wywozili na wózku. Następnie jechali do lasu i tam otwierali go. Łupem szybko dzielili się, a sam sejf porzucali _ - powiedziała Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak poinformowała mężczyźni w wieku od 29 do 37 lat zostali aresztowani. Przedstawiono im zarzut kradzieży z włamaniem. Sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanych na dwa miesiące. Policjanci przypuszczają, że zatrzymani mogą mieć na swoim koncie nawet kilkadziesiąt takich kradzieży.

_ - Wszyscy są mieszkańcami Warszawy. 29-letni Robert M., 32-letni Michał Z. i 37-letni Sebastian K. są znani policji z kradzieży, włamań i rozbojów _ - podkreśliła Tietz.

Czytaj więcej o zuchwałych kradzieżach
[ ( http://static1.iwoman.pl/i/art/75/t34891.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/naluzie/inews/znany;dom;mody;okradziony;przed;waznym;pokazem,84,0,920404.html) Znany dom mody okradziony przed ważnym pokazem Najnowsza linia ubrań i akcesoriów Roccobarocco miała być prezentowana na Mediolańskim Tygodniu Mody.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/230/t49382.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/ukradl;picasssa;wzial;ze;sciany;i;wyszedl,49,0,866865.html) Ukradł Picasssa. Wziął ze ściany i wyszedł Policja w San Francisco ściga mężczyznę, który ukradł warty setki tysięcy dolarów rysunek Pabla Picassa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/102/t77926.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zlodzieje;zniszczyli;pierscien;prymasa,212,0,800468.html) Złodzieje zniszczyli pierścień prymasa Bandyci wpadli, ale zdążyli przetopić pierścień Stefana Wyszyńskiego. Złoto sprzedali za 50 euro.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz