Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja przechwyciła 4,5 kg narkotyków

0
Podziel się:

W samochodzie, w którym zatrzymani 25- i 32-latek zrobili sobie magazyn, odnaleziono także maczety, bagnet i pojemnik z gazem obezwładniającym.

Policja przechwyciła 4,5 kg narkotyków
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bECgVuSt

4,5 kg środków odurzających o czarnorynkowej wartości 300 tys. zł zarekwirowała w Krakowie policjanci Centralnego Biura Śledczego. Dwaj mężczyźni podejrzewani o produkcję narkotyków pochodzą z Krakowa i są powiązani ze środowiskiem pseudokibiców.

W samochodzie, w którym zatrzymani 25- i 32-latek zrobili sobie magazyn, odnaleziono także maczety, bagnet i pojemnik z gazem obezwładniającym - poinformowała w czwartek PAP Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji.

Auto marki Renault Megane, w którym były narkotyki, zaparkowane było na jednym z osiedlowych parkingów w Nowej Hucie. Mężczyzn ujęto, kiedy do innego samochodu - Hondy Civic, przepakowywali z renaulta urządzenie służące do produkcji tabletek narkotycznych.

bECgVuSv

Mężczyźni usłyszeli zarzuty produkcji narkotyków, posiadania znacznych ilości narkotyków, a także przyrządów do ich wytwarzania i przetwarzania. Za produkcję narkotyków grożą im co najmniej trzy lata więzienia.

Śledczy przewidują dalsze zatrzymania w tej sprawie. Policjanci w dalszej kolejności będą ustalać źródło pochodzenia substancji do produkcji tabletek oraz ich potencjalnych odbiorców.

Czytaj więcej w Money.pl

bECgVuSW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)