Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego

0
Podziel się

Potrącił pieszego i zbiegł z miejsca zdarzenia. Ofiara zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego
(Tymon Markowski/EastNews)
bErnkded

Policja zidentyfikowała markę i model samochodu, który potrącił wczorajszej nocy pieszego w Leokadiowie niedaleko Puław. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Po godzinie pierwszej w nocy wracającego z dyskoteki skrajem jezdni lub poboczem mężczyznę potrącił samochód ciężarowy. Poszkodowany został odnaleziony dopiero po blisko pół godzinie od chwili wypadku. Zmarł po przewiezieniu do szpitala w Puławach.

Samochód, który potrącił 28-letniego mężczyznę to ciężarówka marki scania, rocznik 2011, w kolorze czarnym. Świadczą o tym fragmenty osłony kabiny, które policjanci znaleźli na miejscu wypadku. Charakter uszkodzeń nie pozostawia złudzeń. Kierowca miał pełną świadomość, że potrącił człowieka i z premedytacją uciekł z miejsca zdarzenia.

bErnkdef

W tej chwili dokładnie sprawdzane są zapisy z wszystkich okolicznych kamer monitoringu. Ciężarówki poszukują ponadto patrole we wszystkich okolicznych powiatach. Informację otrzymali także funkcjonariusze straży granicznej. Policjanci przypuszczają, że sprawca wypadku mógł odjechać w stronę Lublina. Proszą również o kontakt pod numerem 997 wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia kierowcy scanii grozi do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny wypadek na Śląsku. Nie żyje 16-latka 16-letnia dziewczyna w 6-7 miesiącu ciąży zmarła po przewiezieniu do szpitala po wypadku drogowym w Orzeszu w powiecie mikołowskim w śląskiem. Lekarzom udało się uratować jej dziecko.
Samochód wjechał w dom jednorodzinny Ofiary wypadku to czterej mężczyźni, którzy znajdowali się w pojeździe.
Dwóch Polaków zginęło w wypadku na Słowacji Dwóch Polaków i Słowak zginęło w poniedziałek w drogowym karambolu koło miasta Vranov nad Toplou na południowym wschodzie Słowacji.
bErnkdeG
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)