Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
29.12.2012 10:26

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o podwójne zabójstwo

Zwłoki 63-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny znalazła w piątek w domu siostra podejrzewanego o zabójstwo.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Policja poszukuje 33-letniego mężczyzny, który jest podejrzewany o zabójstwo ojca i macochy. Rodzinna tragedia wydarzyła się wczoraj wieczorem w Grodźcu koło Bielska-Białej - poinformowała w sobotę rzecznik bielskiej policji Elwira Jurasz.

_ - Mężczyzna, którego poszukujemy, ma 170 cm wzrostu. Jest krępej budowy ciała. Na twarzy ma kilkudniowy zarost. Włosy ciemne, spięte w kucyk. Może mieć przy sobie niebezpieczne przedmioty. W przypadku zauważenia poszukiwanego prosimy o natychmiastowy kontakt z policją pod alarmowymi numerami 997 lub 112 _ - powiedziała Jurasz.

Zwłoki 63-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny znalazła w piątek w domu siostra podejrzewanego o zabójstwo. Policja nie informuje na razie o motywach zbrodni i jej okolicznościach.

Czytaj więcej w Money.pl
Ujawniono motywy zabójstwa na Pradze Chodzi o okoliczności zabójstwa Krzysztofa Z., wiceprezesa wydawnictwa Magnum X i eksperta z dziedziny lotnictwa.
18-latek podejrzany o zabójstwo. Przyznał się Od podejrzanego pobrano krew do badań na zawartość substancji odurzających.
Policjanci zatrzymani. Bo torturowali i zabili Ciało 31-letniego mężczyzny znaleziono w 2011 r. na komisariacie w Nowokuźniecku. Wówczas nie udało się wyjaśnić okoliczności śmierci ofiary.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz