Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
03.01.2011 10:46

Policja odzyskała flet wart 80 tys. zł

Wykonany częściowo ze złota flet poprzeczny został skradziony w Niemczech.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Wykonany częściowo ze złota flet poprzeczny wart ok. 80 tys. zł skradziony na terenie Niemiec odzyskali policjanci - poinformowała w poniedziałek Agnieszka Strzemecka z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu (Zachodniopomorskie).

Cenny instrument muzyczny został skradziony w styczniu 2010 r. w Hamburgu podczas włamania do samochodu._ - Pokrzywdzona, która jest muzykiem niemieckiego pochodzenia, zgłosiła ten fakt policji. Wyceniła flet na 20 tys. euro _ - poinformowała Strzemecka.

Skradziony przedmiot odzyskano dzięki współpracy policjantów z woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego. Funkcjonariusze z gorzowskiej KWP zdobyli informację, z których wynikało, że w jednym z myśliborskich mieszkań może znajdować się flet.

W Myśliborzu policjanci w mieszkaniu 33-letniego mężczyzny znaleźli flet marki Verne Q.Powell Luksus. _ - Mężczyzna, który miał kradziony przedmiot w domu, wyjaśnił, że kupił go od dwóch przypadkowych osób za 800 zł _ - powiedziała Strzemecka. Policjanci polscy i niemieccy ustalają okoliczności kradzieży oraz to, w jaki sposób kradziony flet trafił do 33-latka. Mężczyźnie zarzutów nie postawiono.

Czytaj w Money.pl

Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz