Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podsłuchy wyszły Tuskowi na dobre?

0
Podziel się:

Newsweek informuje, że podczas posiedzenia zarządu partii, Donald Tusk powiedział, że jest „zbudowany tym, co usłyszał na nagraniach podsłuchanych rozmów”.

Podsłuchy wyszły Tuskowi na dobre?
(Kancelaria Prezesa Rady Ministrów)

Newsweek informuje, że podczas posiedzenia zarządu partii, Donald Tusk powiedział, że jest _ zbudowany tym, co usłyszał na nagraniach podsłuchanych rozmów _.

Według tygodnika premier miał powiedzieć w ostatnią środę na posiedzeniu zarządu Platformy: _ - Pomijając rozmowę Sławomira Nowaka, musze powiedzieć, że jestem zbudowanym tym, co usłyszałem na nagraniach. Nie ma tam śladu korupcji czy nieuczciwości, a przecież jesteśmy przy władzy już siedem lat – miał stwierdzić Tusk. _

_ _

_ Potem miał ostrzec swoich kolegów, że mogą spodziewać się kolejnych wycieków, ponieważ podsłuchy były pozakładane w wielu miejscach, a nagrani rzeko są „wszyscy _. Według Newsweeka, Tusk miał powiedzieć, że za aferę odpowiedzialni są ludzie, którzy chcieli zdestabilizować państwo polskie.

Czytaj więcej w Money.pl
Ewentualne zmiany w rządzie dopiero po wakacjach Zakończyło się spotkanie zarządu Platformy Obywatelskiej. Politycy rozmawiali głównie o nadchodzących wyborach samorządowyh
"Mamy kryzys rządzącej formacji, nie państwa" SLD domaga się dymisji _ skompromitowanych ministrów _.
Premier Hiszpanii solidarny z podsłuchanymi Obaj politycy spotkali się w Gdańsku na międzyrządowych konsultacjach.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)