Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Podejrzany o zbrodnię w Rogoźnie zatrzymany

0
Podziel się

Poszukiwany w sprawie podwójnego zabójstwa 26-letni mężczyzna został zatrzymany w Niemczech.

Podejrzany o zbrodnię w Rogoźnie zatrzymany
(daniel-weber/CC/Flickr)
bErQWtXF

Poszukiwany w sprawie podwójnego zabójstwa 26-letni mężczyzna został zatrzymany w Niemczech - podał rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Norbert J. jest mężem jednej z ofiar.

W domu jednorodzinnym w Rogoźnie znaleziono ciała dwóch kobiet: 53-letniej matki i jej 23-letniej córki. Na ciałach stwierdzono rany kłute. Policja od początku informowała, że poszukuje męża młodszej z kobiet, który jest zatrudniony za granicą i nie ma z nim kontaktu. Jak podał Borowiak, wkrótce po zdarzeniu policjanci otrzymali potwierdzenie od polskich służb granicznych, że godzinę przed ujawnieniem zwłok Norbert J. przekraczał swoim autem zachodnią granicę.

_ Wczoraj rano otrzymaliśmy informację od policji z Niemiec, że Norbert J. uczestniczył w Cottbus w kolizji drogowej. Kilka godzin później berlińska policja podała, że zgłosił się on do jednego ze szpitali i tam poinformował, że popełnił podwójne zabójstwo w Polsce. Szpital zawiadomił policję, mężczyzna jest formalnie zatrzymany do wyjaśnienia _ - powiedział Borowiak.

bErQWtXH

Jak dodał, policjanci z Obornik i Poznania, którzy zajmują się wyjaśnieniem tej sprawy czynią intensywne starania o możliwe szybkie sprowadzenie Norberta J. do kraju w celu jego przesłuchania.

W domu jednorodzinnym mieszkały cztery osoby: małżeństwo wraz z córką i jej mężem. We wtorek późnym wieczorem starszy mężczyzna poprosił sąsiadów o wizytę w jego domu, bo nie mógł się dodzwonić do rodziny. Sąsiad który znalazł ciało jednej z kobiet powiadomił policję.

Czytaj więcej w Money.pl
Morderstwo w centrum Krakowa Nie żyje 24-letni mężczyzna, który otrzymał ciosy nożem od przechodnia.
Podejrzani w sprawie Papały zostaną w areszcie W kwietniu ubiegłego roku łódzka prokuratura apelacyjna poinformowała, że do zabójstwa gen. Papały doszło w wyniku napadu rabunkowego z użyciem broni palnej.
Student prawa usłyszał zarzut zabójstwa W nocy z soboty na niedzielę Bartosz J. zmarł po tym, jak został ugodzony fragmentem butelki w szyję.
bErQWtYi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)