Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pociągi na weekend. PKP szykuje się na ostatni tydzień wakacji

0
Podziel się:

Na pasażerów będzie czekać ponad 11 tys. dodatkowych miejsc w pociągach kursujących między dużymi miastami a kurortami.

Pociągi na weekend. PKP szykuje się na ostatni tydzień wakacji
(PKP PLK)
bELaypUB

Ponad 11 tysięcy dodatkowych miejsc w pociągach kursujących między dużymi miastami a kurortami będzie czekać na pasażerów w ostatni weekend wakacji - poinformowała rzecznik prasowa PKP Intercity Zuzanna Szopowska.

Przedstawicielka spółki dodała, że w najbliższy weekend na największych stacjach kolejowych dyżurować będzie stu pracowników spółki, którzy informować będą pasażerów, np. o której odjedzie i z jakiego peronu dany skład. Będzie można ich spotkać w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, we Wrocławia, w Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Jastarni, Helu, we Władysławowie oraz w Zakopanem.

W ostatni weekend wakacji z powodu wzmożonego ruchu na stacjach, jak i w pociągach więcej będzie patroli Straży Ochrony Kolei (SOK). Patrole będą na ponad 900 stacjach, dworcach i przystankach osobowych oraz w 500 pociągach pasażerskich.

bELaypUD
Czytaj więcej w Money.pl
Sąd zajął się tajnymi kamerami na dworcach Ile jest kamer na dworcach, gdzie są zamontowane i co nagrywają? Te informacje pozostaną niejawne - uznał sąd.
PKP zainwestuje 9 mld złotych w... Polskie Koleje Państwowe szukają najemców, którzy zagospodarują dotychczasowe i planowane powierzchnie handlowe.
Utrudnienia na kolei. Pasażerowie mają dość Polskie Linie Kolejowe nie zmieniły rozkładu na trasie z Warszawy do Łodzi. Dla przewoźników i pasażerów oznacza to...
bELaypVe
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)