Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chiny
02.08.2012 13:10

Po kłótni nastolatek zabił nożem osiem osób

Nastolatek o nazwisku Li, uzbrojony w nóż, wtargnął do domu swej dziewczyny, krótko po tym jak się z nią pokłócił, i zabił dwóch jej krewnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(jiazi/CC/Flickr)

*Nastolatek zabił nożem osiem osób, a pięć ranił. Do ataku doszło wczoraj w nocy w Fushun (Fuszun) w prowincji Liaoning. Sprawcę zatrzymano. *

Nastolatek o nazwisku Li, uzbrojony w nóż, wtargnął do domu swej dziewczyny, krótko po tym jak się z nią pokłócił, i zabił dwóch jej krewnych - poinformowały lokalne władze, na które powołuje się państwowa agencja Xinhua.

Następnie wyszedł z budynku i zabił kolejnych sześć osób oraz ranił pięć. Policja aresztowała napastnika na miejscu zdarzenia.

Więcej szczegółów nie ujawniono.

Oficjalne statystyki w Chinach pokazują, że w ciągu ostatnich 30 lat wzrósł tam wskaźnik przestępczości. Władze podkreślają, że liczba zabójstw jest mniejsza od tej rejestrowanej w krajach zachodnich.

Czytaj więcej w Money.pl
Zabiła córkę i wnuczkę, jest niepoczytalna? Kobieta przyznała się do winy, wskazała także narzędzie zbrodni - nogę od stołu.
Bulwersująca śmierć dziecka. Ważna opinia Ciało chłopca znalezione w wersalce w jednym z mieszkań w Morągu to zwłoki dziecka aresztowanej w tej sprawie Magdaleny R.
Tagi: chiny, morderstwo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz