Notowania

Przejdź na
paweł kowal
16.02.2013 16:05

PJN: Należy powołać Ministerstwo ds. Rodziny

Takie stanowisko przedstawił po dzisiejszych obradach Zarządu Krajowego PJN lider partii europoseł Paweł Kowal.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Blawicki/East News)

Polska Jest Najważniejsza domaga się od premiera powołania Ministerstwa ds. Rodziny i nowych prorodzinnych regulacji podatkowych. Takie stanowisko przedstawił po dzisiejszych obradach Zarządu Krajowego PJN lider partii europoseł Paweł Kowal.

Jak powiedział Kowal, partia domaga się poważnego potraktowania spraw rodziny przez premiera Donalda Tuska. Kowal przypomniał, że w styczniu br. premier mówił, iż rok 2013 powinien być rokiem rodziny.

Lider PJN dodał, że partia ma gotowy projekt prorodzinnych rozwiązań podatkowych i gotowa jest go przedstawić ministrowi pracy.

Jak mówił w styczniu Tusk, w drugiej połowie roku wejdzie w życie roczny urlop macierzyński. Od 1 lipca ruszy program w sprawie in vitro, dotyczący m.in. jego refundacji. W pierwszej połowie roku dojdzie też do zmiany finansowania budowy żłobków - zapowiedział Tusk. Dodał także, że w drugiej połowie roku rząd zakończy pracę nad programem _ Mieszkanie dla młodych _.

Czytaj więcej w Money.pl
Więcej urzędników? Tusk: Przekłamania... Zatrudnienie w urzędach centralnych tym roku nie zmieniło się. Więcej jest urzędników w administracji samorządowej.
Kogo wymieni premier? Ruszyła karuzela nazwisk - _ Jednego możemy być pewni. Nie będzie premiera Glińskiego. To mamy jak w banku - _twierdzi jeden z posłów PO.
Rozwiążą tajemnicę smoleńskiej brzozy? Od 17 lutego do 8 marca w Rosji będą przebywać polscy biegli i prokurator w związku ze śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej.
Tagi: paweł kowal, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz