Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
marszałek sejmu
29.01.2013 08:36

"PiS zagłosuje przeciwko Grodzkiej"

Prawo i Sprawiedliwość nie poprze Anny Grodzkiej na wicemarszałka Sejmu. Poseł tej partii Mariusz Błaszczak tłumaczył w radiowej Jedynce, że decyzja ta nie ma związku z orientacją seksualną posłanki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Prawo i Sprawiedliwość nie poprze Anny Grodzkiej na wicemarszałka Sejmu. Poseł tej partii Mariusz Błaszczak tłumaczył w radiowej Jedynce, że decyzja ta nie ma związku z orientacją seksualną posłanki, a wynika z oceny działalności całego Ruchu Palikota.

- _ Zagłosujemy za odwołaniem pani Nowickiej i przeciw kandydatowi tej partii, ze względu na całokształt działalności pana Palikota, która jest szkodliwa dla polskiej demokracji i wystawia na pośmiewisko nasza opinię na arenie międzynarodowej - _uważa Mariusz Błaszczak.

Poseł tłumaczył też zachowanie swojej partyjnej koleżanki Krystyny Pawłowicz, która podczas sejmowej debaty nad związkami partnerskimi krytycznie wypowiadała się o homoseksualistach. _ Gazeta Wyborcza _ opublikowała nagranie z jednego z wykładów posłanki, podczas którego naśmiewała się z Anny Grodzkiej. Według Błaszczaka, posłance brakuje parlamentarnego doświadczenia i czasem jej wypowiedzi są _ bardzo emocjonalne _.

Czytaj więcej w Money.pl
Ziobro apeluje gorąco do Kaczyńskiego o... Rada z udziałem prokuratora generalnego zajmie się niektórymi wątkami śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej. PiS odpowiedział.
Kaczyński wie, czego brakuje w Polsce _ Można zrezygnować z polityki, której personifikacją jest osoba ministra Rostowskiego _.
Wskazał winnych za atak na Jasnej Górze Mariusz Błaszczak: _ Palikot bawi się budżetem i mocno uderza w Kościół. Mamy już tragiczne efekty _.
Tagi: marszałek sejmu, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz