Notowania

hanna gronkiewicz-waltz
22.09.2013 13:57

PiS z przytupem zaczyna kampanię referendalną

Prawo i Sprawiedliwość na specjalnej konwencji pod hasłem "W jak Warszawa" rozpoczyna kampanię przed zaplanowanym na 13 października referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

_ Hanna Gronkiewicz-Waltz oderwała się od rzeczywistości i od realiów życia warszawiaków _ - tak rządy obecnej prezydent stolicy ocenia szef warszawskich struktur PiS Mariusz Kamiński.
Prawo i Sprawiedliwość na specjalnej konwencji pod hasłem "W jak Warszawa" rozpoczyna kampanię przed zaplanowanym na 13 października referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Mariusz Kamiński zarzuca jej i stołecznym urzędnikom, że są aroganccy i interesują się tylko własnymi stołkami, a nie losem zwykłych warszawiaków. -_ Ta władza ma się dobrze, ma się znakomicie. Mamy największą liczbę urzędników w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. A jednocześnie mamy najdłuższy okres czekania na wydanie decyzji administracyjnych. Pensje tych urzędników często są większe niż prezydenta RP. _

Mariusz Kamiński zachęca warszawiaków do jak najszerszego udziału w referendum. - _ 13 października my wszyscy idąc na referendum powiemy, że chcemy, by Warszawa była wielka. Z tej decyzji wynikać będzie bardzo wiele. Można wszystko zmienić, to jest naszym celem. Warto dać z siebie wszystko, by Warszawa była wielka. _

Na konwencji jest również obecny prezes PiS Jarosław Kaczyński i były kandydat tej partii na premiera, profesor Piotr Gliński

Czytaj więcej w Money.pl
PiS idzie do RPO w sprawie Warszawy Posłowie PiS skupieni w parlamentarnym zespole ds. obrony demokratycznego państwa prawa przesłali do RPO list.
To grozi Warszawie po powołaniu komisarza - _ To jest ten bilans, który każdy warszawiak powinien mieć w głowie _ - przestrzega szef mazowieckiej PO.
Radni nie zajęli się projektem pomnika... Projekt uchwały w tej sprawie nie został wprowadzony do porządku obrad.
Tagi: hanna gronkiewicz-waltz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz