Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS popiera Seremeta w sprawie kiboli

0
Podziel się:

Prokurator Generalny powiedział, że zakrywanie twarzy na stadionach powinno być karane, a organizatorzy meczów powinni być współodpowiedzialni za burdy na stadionach.

PiS popiera Seremeta w sprawie kiboli
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Adam Hofman poseł PiS powiedział że jest za rozwiązaniami proponowanymi przez prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. Prokurator Generalny powiedział w jednej z gazet, że zakrywanie twarzy na stadionach powinno być karane, a organizatorzy meczów powinni być współodpowiedzialni za burdy na stadionach. *

Rzecznik PiS zaznaczył, że jest za rozwiązaniami proponowanymi przez prokuratora generalnego. Jak podkreślił, nie odrzuciłby jego propozycji, a dodałby jeszcze zakaz noszenia w okolicach stadionów długich noży i maczet, a także oddanie monitoringu meczów w ręce policji.

POSŁUCHAJ ADAMA HOFMANA:

Adam Hofman proponuje również karanie administracyjne za zbliżanie się do barierek, a także rozciągnięcie zakazu stadionowego na wszystkie imprezy sportowe, również za granicą.

Rzecznik PiS dodał, że ten, kto dopuścił do meczu w Bydgoszczy wykazał się niekompetencją. Na tym stadionie, zdaniem Adama Hofmana nie ma warunków do rozgrywania meczów podwyższonego ryzyka, a za zorganizowanie meczu, oprócz wojewody i prezydenta Bydgoszczy, powinien odpowiedzieć Polski Związek Piłki Nożnej. Jak dodał rzecznik PiS, Donald Tusk nie chce pociągnąć do odpowiedzialności PZPN, bo się boi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)