Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2011
25.08.2011 12:01

PiS nie odwoła się od decyzji sądu wyborczego

Kampanii wyborczej nie robi się w sądzie. To dowodzi słabości i bezradności Platformy - oświadczył rzecznik PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Nie odwołujemy się. Nadal podtrzymujemy, że kampanii wyborczej nie robi się w sądzie. Nie stwierdza się w sądzie, czy Polska jest w budowie, czy nie _ - podkreślił Hofman.

- _ Wykonamy wyrok sądu. Nie chcemy brać dalej udziału w komedii prowadzenia kampanii w sądach. Ten wniosek dowodzi słabości i bezradności Platformy _ - podkreślił szef sztabu PiS Tomasz Poręba. Nie chciał zadeklarować kiedy sprostowanie dokładnie będzie opublikowane.

Również prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował wczoraj, że PiS raczej nie będzie się odwoływać od decyzji sądu.

Sąd nakazał wczoraj rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanami i szefowi sztabu wyborczego PiS Tomaszowi Porębie oraz komitetowi wyborczemu PiS sprostowanie na antenie TVN24 oraz wpłacenie 10 tys. zł na krakowskie hospicjum dla dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Sprostowanie musi zostać opublikowane w godz. 12-13, w ciągu 48 godzin od uprawomocnienia się wyroku, tj. między czwartkiem a sobotą.

Sprostowanie ma mieć formę wyeksponowanego oświadczenia obejmującego cały ekran, zapisanego czcionką koloru czarnego na białym tle.

Więcej na temat starć PO i PiS znajdziesz w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/104/t124008.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/pis;i;po;maja;wspolny;plan;po;to;im;sad;i;gadanie;o;debatach,110,0,895854.html) PiS i PO mają wspólny plan. Po to im sąd i gadanie o debatach Arkadiusz Droździel zdradza sekret dwóch największych partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t131053.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/ten;wyrok;nic;nie;zmienia;jest;wazniejszy;sad,22,0,896534.html) Ten wyrok nic nie zmienia. Jest ważniejszy sąd Poseł Zbigniew Girzyński podkreśla, że w 95 proc. rację ma PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/206/t139726.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/szykujemy;cos;takiego;ze;platformie;zmieknie;rura,247,0,895735.html) Szykujemy coś takiego, że "Platformie zmięknie rura" Marek Suski zapowiada ujawnienie ukrytych atutów PiS.
Tagi: wybory 2011, adam hofman, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz