Notowania

rafał grupiński
13.04.2011 08:32

"PiS ma zakaz zbliżania się do prezydenta"

Rafał Grupiński z PO uważa, że Jarosław Kaczyński zawłaszcza katastrofę smoleńską.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Yves6/CC/wikipedia)

Wiceprzewodniczący klubu PO Rafał Grupiński uważa, że Jarosław Kaczyński zaczął 10 kwietnia kampanię wyborczą. Poseł Platformy Obywatelskiej powiedział, że dla Kaczyńskiego nie jest ważna pamięć o katastrofie smoleńskiej, ale oskarżenia pod adresem prezydenta i rządu. Zarzucił mu też, że kwestionuje demokratyczną legitymację polskich władz.

- _ Wszyscy mówiliśmy o tym, że Jarosław Kaczyński, PiS bojkotuje oficjalne uroczystości państwowe. Z moich obserwacji wynika, że Jarosław Kaczyński zabrania politykom PiS być wszędzie tam, gdzie może być lub jest prezydent Bronisław Komorowski. Na 100 metrów nie wolno im się zbliżyć do tego miejsca _ - powiedział w Sygnałach Dnia Grupiński.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RAFAŁA GRUPIŃSKIEGO:

(Źródło: IAR)

Rafał Grupiński jest zdania, że Jarosław Kaczyński i środowisko PiS próbuje zabrać politykom z innych partii pamięć o ich przyjaciołach, którzy zginęli pod Smoleńskiem.

- _ Nie może być tak, że Jarosław Kaczyński powoduje, że my wszyscy, którzy straciliśmy tam swoich przyjaciół, czy z Platformy, czy z SLD czy z PSL czujemy się, jakby kompletnie o nich zapomniano, ponieważ istotny jest tylko Lech Kaczyński i kilku polityków PiS _ - mówi Grupiński.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RAFAŁA GRUPIŃSKIEGO:

(Źródło: IAR)

Gość Polskiego Radia uznał tę sytuację za żenującą. Dodał, że PiS chce stygmatyzować swoich przeciwników, zarzucając im powiązania z komunizmem. Zdaniem posła Platformy Obywatelskiej prezes PiS-u próbuje dzielić Polaków, odwołując się do sentymentów antyniemieckich i antyrosyjskich.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t95335.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obchody;godne;bez;kielbasek;i;zniczy,231,0,808679.html) Obchody godne, bez kiełbasek i zniczy Politycy apelują o spokojne obchody rocznicy katastrofy Smoleńskiej. Każdy jednak rozumie to inaczej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t110217.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;pis;swiadczy;o;stanie;psychicznym,233,0,804329.html) Raport PiS. "Świadczy o stanie psychicznym" Opozycja stawia zarzuty rządowi Donalda Tuska w niemal wszystkich dziedzinach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/235/t137195.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/musimy;wprowadzic;moralny;porzadek,214,0,809942.html) "Musimy wprowadzić moralny porządek" _ Musimy wspólnie odnowić nasz kraj _ - powiedział Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim. Poncyljusz - _ Uroczystości to klęska JarKacza _.
Tagi: rafał grupiński, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz