Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
stokłosa
14.07.2008 10:29

Pikieta w obronie Stokłosy przed resortem Ćwiąkalskiego

Minister Ćwiąkalski był obrońcą Stokłosy. Pracownicy byłego senatora wzywają ministra do uwolnienia Stokłosy z aresztu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Remigiusz Sikora)

Przed gmachem Ministerstwa Sprawiedliwości będzie dziś pikietować trzystu pracowników zakładów mięsnych Henryka Stokłosy (na zdjęciu). Domagają się oni zwolnienia z aresztu swego szefa i jego powrotu do Śmiłowa koło Piły.

Były senator, po zatrzymaniu w Niemczech na podstawie europejskiego nakazu aresztowania, od grudnia minionego roku przebywa w areszcie. Wyjazd na pikietę to inicjatywa pracowników kilku firm byłego senatora. Uważają, że Henryk Stokłosa powinien odpowiadać z wolnej stopy.

ZOBACZ TAKŻE:

Obrońcy Henryka Stokłosy wysłali niedawno skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. 22 lipca Sąd Apelacyjny w Warszawie ma rozpatrzyć ich skargę na areszt byłego senatora.

| Minister Ćwiąkalski był obrońcą Stokłosy. Pracownicy byłego senatora wzywają ministra do uwolnienia Stokłosy z aresztu. |
| --- |

Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga 4 czerwca przekazała do warszawskiego sądu akt oskarżenia w sprawie Stokłosy, zawierający 21 zarzutów - od korupcyjnych po tworzenie zagrożenia w środowisku naturalnym.

Tagi: stokłosa, wiadomości, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz