Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pijany motorniczy
08.01.2014 10:23

Pijany motorniczy w Łodzi. Usłyszał zarzuty

- Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Michałowski)

Zarzut spowodowania w stanie nietrzeźwości wypadku komunikacyjnego, w wyniku którego zginęły dwie osoby, a dwie zostały ranne, przedstawiła dziś łódzka prokuratura 34-letniemu motorniczemu.

Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Do wypadku doszło w poniedziałek na ul. Piotrkowskiej w Łodzi rejonie ul. Radwańskiej i Brzeźnej. Według policji tramwaj linii 16, jadący w kierunku centrum, nie zatrzymał się na przystanku i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Na przejściu dla pieszych potrącił trzy kobiety, dwie z nich zginęły na miejscu, jedną w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Dodatkowo tramwaj uderzył w jadącego prawidłowo opla, którego kierowca także został hospitalizowany. Opel uderzył w inne auto.

Po zderzeniu motorniczy zatrzymał tramwaj dopiero po przejechaniu kilkudziesięciu metrów. Mężczyznę zatrzymano. Jak się okazało, kierował pojazdem, mając w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Obecnie w prokuraturze trwa przesłuchanie podejrzanego.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/m241488.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/37-latek;zamordowal;byla;partnerke;ukryl;jej;cialo;w;piwnicy,85,0,1453141.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) 37-latek zamordował byłą partnerkę. Ukrył... Sekcja zwłok 31-latki wykazała, że zmarła na skutek obrażeń zadanych nożem - powiedział rzecznik prokuratury.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/m293778.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kamien;pomorski;przyznal;sie;do;winy,13,0,1452045.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Są zarzuty dla sprawcy wypadku w Kamieniu Pomorskim Kierowca przyznał się, że jechał po pijanemu i pod wpływem narkotyków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/3/m212483.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/oskarzony;o;napasci;seksualne;wyszukiwal;ofiary;w;tramwajach,20,0,1439252.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Gwałciciel szukał ofiar w tramwajach Wojciech W. obserwował młode kobiety w krakowskich środkach komunikacji masowej, następnie szedł za nimi i atakował. Grożąc nożem doprowadzał je do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym.
Tagi: pijany motorniczy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz