Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Philip Seymour Hoffman nie żyje. Podano przyczynę zgonu

0
Podziel się:

46-letni zdobywca Oscara za najlepszą rolę męską w filmie Capote został na początku lutego znaleziony martwy w swym apartamencie w nowojorskiej dzielnicy Greenwich Village.

Philip Seymour Hoffman nie żyje. Podano przyczynę zgonu
(Polaris Images)

Przyczyną śmierci aktora było przedawkowanie różnych narkotyków - informują amerykańskie źródła medyczne. Zdaniem lekarzy, badających ciało aktora, podobne przedawkowania są bardzo rzadkim zjawiskiem.

W ciele Hoffmana lekarze wykryli ślady heroiny, kokainy, amfetaminy i substancję psychoaktywną benzodiazepinę, która występuje m.in. w lekach na bezsenność. Badanie nie wykazało jednak, która z substancji była bezpośrednią przyczyną śmierci aktora - poinformował toksykolog Charles McKay.

_ - Jest różnica pomiędzy śmiercią stymulowaną, którą mogła spowodować kokaina albo amfetamina, a śmiercią narkotyczną wywołaną działaniem heroiny _ - powiedział McKay dodając, że środki pobudzające mogą przyczyniać się do zawałów serca lub wylewów, a środki psychoaktywne prowadzą do poważnych problemów z oddychaniem. Podkreślił jednocześnie, że kombinacja substancji, znalezionych w organizmie Hoffmana, wskazuje, że _ regularnie sięgał po narkotyki _.

46-letni zdobywca Oscara za najlepszą rolę męską w filmie _ Capote _ (2005) został na początku lutego znaleziony martwy w swym apartamencie w nowojorskiej dzielnicy Greenwich Village.

Policja poinformowała, że Hoffman leżał na podłodze w łazience ze strzykawką w ramieniu. W apartamencie amerykańskiego aktora znaleziono ok. 50 niewielkich torebek, zawierających heroinę, strzykawki, przypaloną łyżeczkę i wiele leków na receptę.

Philip Seymour Hoffman, który zostawił swą partnerkę życiową Mimi O'Donnell i troje dzieci, w przeszłości miał już kłopoty z powodu narkotyków. Uważany za jednego z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia Amerykanin w zeszłym roku podjął leczenie.

Czytaj więcej w Money.pl
Heroina u Hoffmana. Cztery osoby zatrzymane Cztery osoby zatrzymano w Nowym Jorku w związku z heroiną znalezioną w mieszkaniu aktora Philipa Seymoura Hoffmana po jego śmierci.
Wiktory 2013 już w marcu. Kto powalczy o statuetkę? Na statuetkę w kategorii aktor roku szansę mają największe gwiazdy kina i telewizji: Piotr Adamczyk, Marcin Dorociński, Agnieszka Grochowska, Agata Kulesza oraz Robert Więckiewicz.
Nicolas Cage będzie narkotykowym bossem Cage zagra w filmie _ Men With No Fear. _ Obraz wyprodukuje reżyser i producent Bryan Singer, który odpowiedzialny jest za sukces takich hitów jak Walkiria czy X-Men2.
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)