Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Paweł Piskorski: Prawda nie zaszkodzi PO

0
Podziel się:

To nie było łamanie prawa, ale coś co zdarzało się 20 lat temu w różnych środowiskach politycznych - mówi podtrzymując twierdzenie o finansowaniu przez Niemców KLD.

Paweł Piskorski: Prawda nie zaszkodzi PO
(www.piskorski.pl)
bFghdlat

_ To nie było łamanie prawa, ale coś co zdarzało się 20 lat temu w różnych środowiskach politycznych _- mówi kandydat na europosła, podtrzymując twierdzenie o finansowaniu przez Niemców dawnego Kongresu Liberalno Demokratycznego.

Piskorski uważa, że prawda o finansowaniu Kongresu Liberalno-Demokratycznego nie zaszkodzi Platformie Obywatelskiej.

Tygodnik _ Wprost _ opublikował fragment wywiadu - rzeki z Piskorskim, w którym twierdzi on, że KL-D był finansowany przez niemiecką CDU. W Kongresie, który istniał w latach 1990-94, działali między innymi Donald Tusk i Janusz Lewandowski.

bFghdlav

Paweł Piskorski powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że jego wywiad ma być rzetelną relacją historyczną. Jego celem nie jest natomiast szkodzenie lub wspieranie jakiejś partii. _ Jeśli politycy, którzy kiedyś byli w KL-D, a dzisiaj są w PO, powiedzieliby prawdę, jak to wyglądało dwadzieścia kilka lat temu, nie byłoby sprawy _- oświadczył Piskorski. Dodał, że prawda nie powinna zaszkodzić Platformie.

bFghdlaW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)