Notowania

Przejdź na
palikot
07.06.2014 19:50

Palikot przekonany, że prokuratura umorzy postępowanie w sprawie jego zegarka

Informacji o drogim zegarku polityk nie umieścił w swoim oświadczeniu majątkowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wojciech Strozyk/REPORTER)

Lider Twojego Ruchu Janusz Palikot wyraził przekonanie, że prokuratura umorzy postępowanie w sprawie jego zegarka. Informacji o drogim zegarku polityk nie umieścił w swoim oświadczeniu majątkowym.

Postępowanie sprawdzające w tej sprawie prowadzi prokuratura. Janusz Palikot tłumaczył dziennikarzom, że nie było jego intencją ukrywanie faktu, że ma taki przedmiot. Jak mówił, jest to już trzecie postępowanie prokuratury wobec niego w czasie, gdy jest czynnym politykiem.

Przypomniał, iż pierwsze z tych postępowań dotyczyło nielegalnego finansowania Platformy Obywatelskiej. Chodziło o książkę Donalda Tuska _ Solidarność i Duma _. - _ To postępowanie zakończyło się umorzeniem i tak będzie teraz _ - zapewniał Lider Twojego Ruchu.

Były minister transportu Sławomir Nowak z powodu nie wpisania w oświadczenie majątkowe zegarka o znacznej wartości usłyszał zarzut składania fałszywych oświadczeń majątkowych.

Czytaj więcej w Money.pl
Prokuratura bada oświadczenia Palikota Chodzi o dwa oświadczenia majątkowe, które przewodniczący Twojego Ruchu złożył za lata 2011 i 2012.
Prokuratura o wizytach Nowaka w klubie Czy wizyty Nowaka w warszawskim klubie miały charakter inny niż towarzyski i ich celem była korupcja?
Tagi: palikot, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz