Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Palikot pogratulował Tuskowi. Opozycja na tym skorzysta

0
Podziel się:

Szef Twojego Ruchu podkreślił, że to wspaniały sukces, bo żaden inny polski polityk po 1989 roku nie miał takiej pozycji w Europie.

Palikot pogratulował Tuskowi. Opozycja na tym skorzysta
(Wojciech Strozyk/REPORTER)
bEKpmSZN

Janusz Palikot pogratulował Donaldowi Tuskowi wyboru na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Szef Twojego Ruchu podkreślił, że to wspaniały sukces, bo żaden inny polski polityk po 1989 roku nie miał takiej pozycji w Europie.

Janusz Palikot podkreślił, że na nominacji Donalda Tuska skorzysta opozycja. Jego zdaniem tak silnego i charyzmatycznego przywódcy, jakim był Donald Tusk. Trudno będzie go zastąpić. Daje to szanse wzmocnienia pozycji innych partii.

bEKpmSZP

Donald Tusk obejmie stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej 1 grudnia. Wcześniej musi złożyć dymisję. Wśród najpoważniejszych kandydatów do objęcia po nim funkcji wymienia się marszałek Sejmu Ewę Kopacz oraz ministra obrony Tomasza Siemoniaka.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/m216837.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/protest;rodzicow;w;sejmie;palikot;atakuje;premiera,94,0,1502302.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Palikot nie ma sobie nic do zarzucenia Według polityka to premier się skompromitował na spotkaniach z protestującymi rodzicami.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/243/m314611.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/wybor;tuska;zadowolil;niemcy;i;rosje,165,0,1609125.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Wybór Tuska zadowolił Niemcy i Rosję Najważniejsze zadania, stojące przed Unią, to bezrobocie wśród młodych, wojna na Ukrainie i ryzyko wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/233/m314601.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/politycy;o;wyborze;tuska;za;rok;zobaczymy;czy;to;byla;ucieczka,101,0,1609061.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Politycy o wyborze Tuska. To nas czeka "Nie ma ludzi niezastąpionych." "Za rok zobaczymy czy to była tylko ucieczka" - komentują politycy. Oceniają, że najmniej prawdopodobne są przyspieszone wybory. Jakie scenariusze są możliwe?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/32/m285216.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/piechocinski;wybor;tuska;to;zwiekszenie;sily;polskiego;glosu,238,0,1608942.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Koalicjant o wyborze Tuska. "Wielki potencjał " Wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej to zwiększenie potencjału i siły polskiego głosu - ocenił wicepremier Janusz Piechociński.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/m282659.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/rosyjskie;media;o;wyborze;tuska;i;mogherini,42,0,1609002.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rosyjskie media o wyborze Tuska i Mogherini Rosyjskie media zaliczają Donalda Tuska do europejskich polityków odnoszących największe sukcesy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/m318250.jpg ) ] (http://zmieniacunie.money.pl/mogherini;szefowa;unijnej;dyplomacji;wlosi;maja;problem,29,0,1608989.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Mogherini szefową dyplomacji UE. Problem dla.. Znalezienie nowego szefa MSZ we Włoszech to trudna łamigłówka dla Renziego.
bEKpmTaq
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)