Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory 2011
24.08.2011 13:04

On przywróci moralność w Wałbrzychu. Pod okiem PO

Roman Szełemej wraz z Grzegorzem Schetyną zaprezentowali kandydatów do Sejmu i Senatu PO w okręgu wałbrzyskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Hawałej)

Kandydaci PO w wyborach do Sejmu i Senatu będą wspierać prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja (na zdjęciu) w odnowie sytuacji w mieście - zapowiedział marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna.

Roman Szełemej, popierany przez Platformę Obywatelską, wygrał niedawne przedterminowe wybory prezydenckie w Wałbrzychu. Były one wynikiem wyroku Sądu Okręgowego w Świdnicy, który pod koniec kwietnia zdecydował, że trzeba powtórzyć wybory, bo w ich trakcie dochodziło do korupcji wyborczej. Schetyna wraz z prezydentem Wałbrzycha wziął udział w konferencji prasowej, na której zaprezentowano kandydatów do Sejmu i Senatu PO w okręgu wałbrzyskim.

Marszałek podkreślił, że po powtórzonych wyborach na prezydenta Wałbrzycha wybory ogólnopolskie będą kolejnym krokiem _ w odnowie sytuacji w tym mieście _. _ - Wybór Romana Szełemeja jest dowodem, że Wałbrzyszanie chcą zamian w mieście; kolejnym krokiem będą wybory do Sejmu i Senatu, a kandydaci PO to osoby, które będą dobrze reprezentować Wałbrzych i wspierać prezydenta w odnowie miasta _ - mówił Schetyna.

W okręgu wałbrzyskim listę od Sejmu otwiera posłanka Katarzyna Mrzygłocka. Do Senatu z list PO wystartuje poseł klubu PO (wcześniej klubu PJN) Wiesław Kilian. PO na Dolnym Śląsku liczy na powtórzenie wyniku wyborów sprzed czterech lata. _ - Ten wynik był dla nas bardzo korzystny. Chcemy zdobyć 20 mandatów poselskich oraz osiem mandatów senatorskich _ - powiedział podczas konferencji szef kampanii wyborczej PO na Dolnym Śląsku europoseł Piotr Borys.

Więcej o wyborach w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/40/t137000.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;przyznaje;zle;wybralismy;kandydata,3,0,888835.html) Kaczyński przyznaje się do dużego błędu Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyznał, że jego partia popełniła błąd wystawiając w wyborach na prezydenta Wałbrzycha Kamila Zielińskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/walbrzych;ruszyly;wybory;na;prezydenta;miasta,178,0,887730.html) Wałbrzyszanie znów głosują. Przez oszustwa O urząd ubiega się czterech kandydatów - dwóch lekarzy, architekt i ekonomista.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t131990.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/artykul/schetyna;marzy;o;poparciu;bono,254,0,893182.html) Grzegorz Schetyna marzy o poparciu Bono Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna (PO) odpowiedział tak na pytanie: poparcie, którego artysty, czy sportowca chciałby uzyskać.
Tagi: wybory 2011, wałbrzych, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz