Notowania

ochroniarz
27.02.2013 09:08

Ochroniarz dyskoteki, który nożem ranił gościa, zatrzymany

Policja z Elbląga zatrzymała 30-letniego ochroniarza dyskoteki, który w weekend kilka razy ranił nożem w brzuch i klatkę piersiową gościa lokalu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

*Policja z Elbląga zatrzymała 30-letniego ochroniarza dyskoteki, który w weekend kilka razy ranił nożem w brzuch i klatkę piersiową gościa lokalu. Poszkodowany 19-latek trafił do szpitala w stanie zagrażającym jego życiu - poinformowała policja. *

Oficer prasowy elbląskiej policji Jakub Sawicki poinformował, że do bójki między ochroniarzem a 19-letnim gościem lokalu doszło w nocy z piątku na sobotę przy ul. Zacisze.

_ - Ochroniarz ranił 19-latka nożem w brzuch i klatkę piersiową. Z realnym zagrożeniem życia chłopak trafił do szpitala. Na szczęście lekarze zdołali mu pomóc i teraz jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo _ - poinformował Sawicki i dodał, że za poważne uszkodzenie ciała ochroniarzowi grozi do 10 lat więzienia i śledczy będą wnioskować o tymczasowy areszt dla zatrzymanego.

Sawicki dodał także, że zatrzymany ochroniarz w przeszłości był zatrzymywany w sprawach dotyczących uszkodzeń ciała, rozbojów, bójek i pobić.

Czytaj więcej w Money.pl
Oni odcięli mu dłoń? Policja nie ma dowodów Rzecznik komendy wojewódzkiej zapewnia, że policja jest zdeterminowana, żeby znaleźć sprawców.
Sprawcy napadów na kobiety zatrzymani Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu od pewnego czasu pracowali nad sprawami czterech rozbojów.
Strzelał do ludzi przed barem. Szukają sprawcy Jeden z rannych w ciężkim stanie przebywa w zielonogórskim szpitalu, życie drugiego nie jest zagrożone
Tagi: ochroniarz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz