Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wypadek schumachera
30.12.2013 19:35

Nowe okoliczności wypadku Schumachera

Zdaniem lekarzy szansą na wyzdrowienie chorego jest także jego młody wiek - 44 lata oraz ogólna, bardzo dobra kondycja fizyczna sportowca, którego organizm jest przyzwyczajony do codziennego wysiłku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MotoTarget)

We Francji specjaliści od neurologii i sportu wypowiadają się na temat okoliczności i prognoz dotyczących Michaela Schumachera. Były mistrz świata Formuły 1 pozostaje w stanie krytycznym po upadku na nartach. Żandarmeria prowadzi dochodzenie dotyczące wypadku.
Według specjalistów od neurologii i neurochirurgii niepokój może wzbudzać fakt pojawienia się krwiaków po bokach płatów mózgu. Lekarze z kliniki w Grenoble, gdzie hospitalizowany jest Schumacher twierdzą, że w obecnym stanie chorego nie przewidują kolejnej operacji. Pacjent przeszedł wielogodzinny zabieg usunięcia krwiaka zaraz po przywiezieniu go do szpitala. Panuje ogólna opinia, że jest on w rękach najlepszych we Francji specjalistów w dziedzinie neurochirurgii i rekonwalescencji neurologicznej.

Zdaniem lekarzy szansą na wyzdrowienie chorego jest także jego młody wiek - 44 lata oraz ogólna, bardzo dobra kondycja fizyczna sportowca, którego organizm jest przyzwyczajony do codziennego wysiłku.

Takiego zdania jest także były zjazdowiec, zdobywca Pucharu Świata, a także świetny kierowca rajdowy Luc Alphand, który podkreśla, że wyczynowcy często szukają adrenaliny związanej z dużą szybkością.
Do wypadku doszło w pasie nieubitego śniegu między dwoma wytyczonymi pasami. W miejscu tym znajduje się wiele przysypanych śniegiem skał.

Czytaj więcej w Money.pl
Droga krajowa nr 9 już odblokowana Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 12. Na prostej drodze zderzyły się trzy samochody osobowe: toyota, volvo i mercedes.
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 45 Po wypadku do szpitala w Opolu trafiło w sumie sześć osób.
Autpbus stoczył się w przepaść. Wiele ofiar Co najmniej 29 osób zginęło, a cztery zostały ranne w wypadku autobusowym na północy Tajlandii - poinformowała w piątek rano miejscowa policja.
Tagi: wypadek schumachera, kierowca wyścigowy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz