Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w województwie kujawsko-pomorskim

0
Podziel się:

Platforma zdobyła najwięcej, bo 14 mandatów w 33-osobowym sejmiku.

Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych w województwie kujawsko-pomorskim
(Bartosz KRUPA/East News)

Platforma zdobyła najwięcej - 14 mandatów w 33-osobowym sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego - wynika z nieoficjalnych informacji po zliczeniu wszystkich protokołów przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w Toruniu.

Pozostałe mandaty zdobyły komitety: PSL - 10, PiS - 7 i SLD - 2. W 2010 r. PO w wyborach do sejmiku kujawsko-pomorskiego uzyskała 16 mandatów, PiS i SLD - po 6, PSL - 5.

Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu w środę późnym wieczorem przerwała pracę do rana. Oficjalne wyniki wyborów do sejmiku mają zostać ogłoszone w jutro.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie można ręcznie przygotowywać raportów Rano żadna z komisji w tym województwie nie zgłosiła jeszcze komisji wojewódzkiej, że dostarczy dziś protokoły.
Dane udało się wprowadzić. Teraz problem z... _ Wciąż nie mamy ani jednego protokołu do sejmiku. Jeśli dostaniemy informację, że któryś z nich ma dotrzeć, Wojewódzka Komisja Wyborcza zbierze się w bardzo krótkim czasie _ - przekonuje przedstawicielka komisji.
"Nic na to nie wskazywało". Eksperci w szoku Zdaniem doktora Bartłomieja Biskupa głębokiej refleksji potrzebuje szczególnie SLD.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)