Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Niech wrak na wieki zostanie w Smoleńsku"

0
Podziel się:

- Smutne jest to, że największe partie w Polsce uczestniczą w grze, którą aranżuje Władimir Putin - mówi rzecznik Twojego Ruchu.

"Niech wrak na wieki zostanie w Smoleńsku"
(East News)

Rzecznik Twojego Ruchu Andrzej Rozenek uważa, że Rosja nie odda wraku tupolewa ponieważ służy on do wzbudzania i pobudzania wojny polsko-polskiej.

Poseł dodał, że kraj, który jest ostatnio w konflikcie z Polską, nie ma interesu by oddawać wrak. _ - Smutne jest, że największe partie w Polsce uczestniczą w grze, którą aranżuje Władimir Putin. Powinniśmy zakończyć śledztwo, a wrak niech zostanie w Smoleńsku - _powiedział.

Europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski uważa, że wojnę polsko- podsyca nieudolność rządu Donalda Tuska w sprawie wraku - choć niewątpliwie w interesie Rosji jest dokładanie do ognia._ - To jest zwalnianie Tuska z odpowiedzialności za nie ściągnięcie wraku do Polski - _ argumentuje.

Według Andrzeja Rozenka, coraz mniej osób wierzy w zamach jako przyczynę katastrofy smoleńskiej.

Rzecznik Twojego Ruchu powiedział, że do _ otrzeźwienia _ części społeczeństwa przyczynił się Antoni Macierewicz, który tyle głupot popełnił w swoim zespole smoleńskim, że wiecej nie trzeba by udowodnić, że wszystkie teorie spiskowe są _ wyssane z brudnego, umazanego ziemią smoleńską palca _.

Czytaj więcej w Money.pl
"Buzek popełnił błąd zamykając kopalnie" Według posła PiS, zamykanie kopalń, to uleganie trendowi, który próbuje narzucić nam Europa Zachodnia.
10 kwietnia opublikują "raport smoleński" W czwartą rocznicę katastrofy smoleńskiej, zespół Antoniego Macierewicza przedstawi raport zawierający m.in. opis rozpadu salonki Tu-154M i analizę działania rosyjskich specsłużb.
PiS chce wznowienia prac ws. Smoleńska Taką informację przekazał szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)