Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nie żyje sprawca strzelaniny w Warszawie

0
Podziel się:

Mężczyzna, który postrzelił się podczas policyjnej interwencji, zmarł w szpitalu.

Nie żyje sprawca strzelaniny w Warszawie
(PAP/Leszek Szymański)

Mężczyzna, który postrzelił się w czwartek w Warszawie podczas policyjnej interwencji, zmarł w szpitalu - poinformował rzecznik stołecznej policji st. asp. Mariusz Mrozek.

W czwartek na warszawskim osiedlu Gocław policyjni antyterroryści zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który postrzelił interweniującego policjanta i zabarykadował się w mieszkaniu. Napastnik postrzelił się w głowę i - podobnie jak funkcjonariusz - trafił do szpitala. Stan mężczyzny był krytyczny.

Policja przyjechała w sukurs załodze pogotowia ratunkowego, wezwanej do młodego mężczyzny przez jego rodzinę. Według relacji policji 33-latek zachowywał się nerwowo i agresywnie wobec lekarzy. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, mężczyzna wyciągnął broń i postrzelił jednego z nich.

Policja otoczyła budynek, część bloku została ewakuowana, odcięto prąd i gaz, w akcji uczestniczyli antyterroryści.

Dzień później w domu zatrzymanego prokurator kolejną ewakuację jednej klatki schodowej, ponieważ w mieszkaniu mężczyzny znaleziono podejrzany zegar z kablami i części do produkcji broni. Sąsiadów mężczyzny ze względów bezpieczeństwa wyprowadzono z mieszkań. Ranny policjant przebywa w szpitalu.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelanina w Warszawie. Ranny policjant Do strzelaniny doszło podczas interwencji w jednym z mieszkań na warszawskim Gocławiu. Napastnik zabarykadował się w domu.
Śmierć po biegu "Biegnij Warszawo" Pogotowie udzieliło pomocy trzem osobom.W biegu uczestniczyło około 15 tysięcy ludzi.
Strzelanina w Warszawie. Kto i dlaczego? Zatrzymano podejrzewanego o zranienie innego mężczyzny. Ranny przebywa w szpitalu, gdzie przeszedł operację.
Gniewny tłum krzyczał: Mordercy! Gestapo! Kilkaset osób przeszło ulicami Gdańska, by pod posterunkiem domagać się wyjaśniania śmierci młodego mężczyzny.
wiadomości
wiadmomości
kraj
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)